Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért csinálja ezt a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt a barátom, ennyire nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés

Multkor osszevesztem vele, mert a baratnom butasagot csinalt. Es elkezdett kioktatni hogy tole kene tanulnom, meg hogy gyerekesek vagyunk. De tenyleg egy kis butasag volt amihez semmi koze nem volt, ezt nem turtem hogy kioktatt meg nagyoskodik felettem. Osszevesztem vele hogy fejezze be a parancsolgatast. Aztan duzzogva hazament, de veszekedes kozben is csak annyit mondogatott hogy alljak le meg fejezzem be.

Es ma is elkezdte ezt, mert mondtam neki hogy nem fogok neki irni, ne csak a kozossegi feluleteken legyek mar fontos. Ha akar valamit hivjon vagy jojjon el. Es erre is elkezdte ezt a parancsolgatast. Hogy fejezzem be, de mar rohadtul elegem van ebbol. Alapbol nem vagyok olyan aki hisztizik mindenert de ez mar kiborit.



2017. máj. 7. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem jó helyen keresed a választ:) A barátommal sokat veszekedtünk, de mindennél jobban szeretjük egymást és mindig leültünk megbeszélni. Hetek óta mogorva volt, elegem lett. Leültem elé, elmondtam a gondom higgadtan, meghallgatott és megértette. Nála kéne keresned a választ. Mondd el neki, hogy meg szeretnéd beszélni, mert téged ez bánt és fontos neked annyira, hogy megoldjátok. 18/L
2017. máj. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél neki fontos, akkor nem veszekednetek, mert leszarna... nyilvan fontos vagy neki, ha a jo utra akar terelni, csak ezt te parancsolgatasnak fogod fel... nem csak egy oldalrol kell nezni a dolgokat... a masik, hogy nekem bizonytalannak tunsz abbol a szempontbol h mit akarsz meg mi a problemad... kicsit talan gondold at a dolgokat, mert ez egy ilyen bolhabol elefantot csinaltal dolog szerintem...majd pedig beszeljetek meg es bekuljetek ki! :)

19L

2017. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!