Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy menőbb csávót, hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy menőbb csávót, hogy lehet fel szedni?

Figyelt kérdés

Én egy gimnazista lány vagyok 16*/L de decemberbe 17/L, és én csak olyan fiúkkal jövök össze akik jól néznek ki ez természetes ,és ha nem is izmosak ,de azért már kemények ha kicsit is de erősek ,egy kicsit látszodjon is rajtuk ,hogy egy kicsit kemények ,és persze iphone-ja legyen a fiúnak ,természetesen Iphone 5 meg attól felfelé Iphon-ok ,nekem egy Xiaomi telefonom ,van de ebbe nem tud senki bele kötni ,hogy én az iphone-os fiúkra megyek mert a Xiaomi telefon erről már több videó is volt ,hogy az egyértelműen gyakorlatba ,Androidos Iphone ,de majd váltok Iphone 5C-re mert az jól néz ki sárga színűre mert az a legszebb ,nekem most egy Xiaomi Mi 5s Plus-om van ami gyakorlatban ,és ezt meg is mondták minden üt ,hogy ez gyakorlatban az Androidos Iphone SE vagy inkább Iphone 6 hisz ugyanazt tudja mind a kettő ,szóval ez is azt jelenti ,hogy Iphone 5C-re mégsem váltok ha már egy androidos Iphone 6-om van most ,tehát így jutott eszembe pedig ezen már gondolkoztam ,hogy nem is Iphone 5C ,hanem akkor veszek egy Iphone 7-et majd nem soká ,és akkor ennyi ,amúgy meg olyan fiúval sem jövök össze ,akinek Xiaomi-ja van még pedig azért nem ,mert a Xiaomi-t nem nagyon ismerik az ilyen fiatalok ,és nem tudják ,hogy az is milyen jó telefon ,és ,hogy androidos iphone , és így ha egy fiunak Xiaomi teloja van azért nem jövök össze vele mert a Xiaomi nem ismert nagyon a fiatalok körében ,és akkor nem menő telefon a Xiaomi ,az ha viszont valakinek Iphone-ja van az már jó menő szóval ezért ,am azért az Iphone jobb a Xiaomi-nál ,mert a legcsúcsabb Iphone ,az Iphone X jobb a legcsúcsabb Xiaomi-nál!


Na de térjünk rá a lényegre ,volt egy pár csávó akikkel mindegyikkel volt valami gond vagy nem volt valami erős,vagy csúnya volt ,vagy nem volt Iphone-ja ,és nem jöttem velük össze ,az egyiknek meg is mondtam nem pont így de meg mondtam ,hogy nem lehet köztünk semmi ,mert nincs Iphone-ja stb ,és a fiú megvert ,de mindenki az én oldalamra ált mert engem kedvelnek ,meg én lány vagyok ,de nem érdekel nem hatott meg ugyan olyan maradtam csak talán nem közlöm ezt egy fiúval sem ,no vannak olyan fiúk akik nem puhányak jól néznek ki Iphone-juk van minden menők ,de azok meg velem nem akarnak össze jönni ,most nem beképzeltségből mondom ,hogy is fogalmazzam ,azért szebb vagyok az átlagos lányoknál ,meg azért sok fiunak tetszettem már ,szóval ne ,hogy valaki ide írjon ,hogy biztos nem tetszek nekik mert akikkel össze jöttek azok a fiúk ,azért úgy én is nézek ki mint ők ,és ezt mégegyszer mondom nem bekpzeltségből mondom ,de akkor meg nem értem miért nem kellek nekik ,mert nekik nem mondok el semmi ijesmit ,és kedves lány vagyok amúgy meg ,szóval miért nem akar egyik sem össze jönni velem ,talán mégse tetszek egyiknek se ,vagy oda valami más is kéne mert tipikus normális gimis lány vagyok ,aki olyan kedves meg minden amilyen a többi normális lány ,szóval miért nem akar velem egyik se össze jönni??!



2017. okt. 28. 19:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Erre már nem tudok mit mondani, sajnálom..
2017. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
😁sok a duma. Térdelj le és szeress!
2017. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll vagy,menjèl lefeküdni mert már köpött a maci...
2017. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó jó ..de nem írtad, hogy mennyi egy óra?!
2017. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszem, hogy mennyi időt pazaroltál el egy ilyen kamu kérdésre...
2017. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

qwa, miért lennék felszínes?

#2 voltam, de privátra nem válaszolok.

2017. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nekem 3 db IPhone 7 es van - akkor enyèm leszel?
2017. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Most mi ebben a gáz ez a 21. század?!
2017. okt. 28. 19:59
 9/38 A kérdező kommentje:
#7 hogy nézel ki :DD?
2017. okt. 28. 20:00
 10/38 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg nekem abból a városól kéne barát ahol lakok úgyhogy talán mégse
2017. okt. 28. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!