Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ideál?! Külső, belső tulajdons...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideál?! Külső, belső tulajdonságok?!

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de ez egy olyan "kérdés" lenne ahol mindenki elmondja a neki kedvező állomnő/államférfi-t.
2018. márc. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az álomférfi abból áll, hogy ugyanazt a stílust kedveli mint én, egy hullámhosszon vagyunk, hűséges, és szeret. Más elvárásom nincs. Külső meg pont nem számít nálam. 16L
2018. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

sötétbarna haj

sötét szemszín

szálkás alkat

belsőre

legyen vicces

titokzatos

es bizhassak benne

ja és cuki neve legyen a srácnak

2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Igazából külső nincs, mert hát mindenkinek más áll jól, lehet pl egy szőke hajú, kék szemű srác is ugyanolyan helyey, mint egy barna hajú barna szemű srác, de belső van: legyen vicces, kedves, nem legyen önző, de ne terelje el a témát akkor se, hogyha most róla akarok beszélni, legyen segítőkész és értsen meg. Majd egyszer csak rátalálok :D talán...
2018. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálam körülbelül hasonló, csak én kicsit kritikusabb vagyok:


BELSŐ;

...Legyen csendes és egyszere beszédes. ...Legyen romantikus de nálam azért ne legyen romantikusabb.(Én kicsit sem vagyok az)

...legyen okos, de ne mindene a suli legyen.

...Szeresen moziba járni, turázni, és szeresen otthon semmit sem csinálni.

...SZERESSEN


Külső;

...ha már az előzőek stimmelnek, nem annyira számít.

...barna haj

...kreol bőr

...talán ennyi?!

2018. márc. 19. 19:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki talált magára?
2018. márc. 19. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Múltkor volt egy hasonló kérdés, sőt igazából rengetegszer van, szóval most már csak újra és újra be fogom másolni amit az előzőben írtam (kivétel ha változik közben valami :D).


Fiú vagyok, lányon külsőre ezek tetszenek nagyon:

Oldalt felnyírt, festett vagy egyéb extrém haj.

Karakteres, vagy más formában átlagtól eltérő, de mégis vonzó arc.

Lezser öltözködés, valamiért nagyon tetszik, ha mondjuk egy XXL-es pulcsi van egy L-es lányon.

Nagyon vékony alkat és kis mellek.

Egyedi stílus, ez már majdnem mindegy milyen (azért ne latex szadojelmez legyen :D), csak 10000 ember ruhatára közül is fel lehessen ismerni, hogy melyik az övé.


Belsőre:

Morbid, akár ijesztő humor.

Enyhén kattos, filozofálásra hajlamos elme.

Erős tudáséhség.

Normalitást mellőző gondolkodásmód.

Az emberi kapcsolatokat képes legyen új, nem megszokott szintre emelni.

Legyen hajlamos mások provokálására, az mindig poén.

2018. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy vannak olyan emberek, akik kapásból megtetszenek. Ez fizikai vonzalmat jelent, és nem tart sokáig.


Vannak emellett az olyan emberek, akik lassan tetszenek meg. Beszélgetni kell velük, megismerni őket, látni, hogy érdekesek, értelmesek, kedvesek, és ez a vonzalom sokkal tartósabb és mélyebb.


Ami nagyon hamar levesz a lábamról az a humor, és ha valaki szellemesen, változatosan használja a magyar nyelvet, de nem erőlteti túl a szóvicceket, nem akar mindent kifacsarva mondani.


Ami abszolút elválaszt egy másik embertől, az a rossz szag. Lehet bármilyen kedves, nézhet ki bármilyen jól, ha nem tetszik a szaga, ne jöjjön a közelembe.

2018. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Külső tulajdonságok:

-hajszín,szemszín teljesen mindegy;lényeg hogy jól álljon neki

-törődjön magával,ne legyen igénytelen külseje (gondolok itt öltözködésre,hajra)

-nálam nagy előny,ha egy fiúnak vastag az ajka;de az se baj,ha vékony

-ne legyen nagyon nagy sörhasa


Belső tulajdonságok:

-udvarias,érdeklődő

-okos

-legyen humora

-ne akarjon olyan dolgokat rám erőltetni,amiket nem szeretnék csinálni

16/L

2018. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!