Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért veszekszünk ennyit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszünk ennyit?

Figyelt kérdés

Na most 1 év és 1 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel

Én 16 érett vagyok szerintem ahhoz képest amilyenek a mai 16 éves fiúk.

Szerinte amugy is túl komoly vagyok.


Ő 15 éves minden poén neki, belolem is szokott poént csinálni de ha én teszem besértődik.


Na most 9 hónapig minden jó semmi veszekedés, de igy utolsó hónapokban kb minden egyes talinál( 3-4 a héten ahogy engedi az időnk) veszekszünk.

Na most ő utazik 1 órát én felett és csomoszor hozzám vágja neki ezért nem éri meg bejönni mondom sajnálom akkor viselkedjunk normálisan tudom hulye voltam(amikor nem is én voltam a hibas) béküljünk ki.


Na most ezzek a békék tartanak 1 órán keresztül.


De nekem ez már nagyon unalmas és nem tudom szépen lassan kiszeretek belőle..



Leültünk megbeszélni én mondásom miatt de nem változott semmi


Valami ötlettek?


Bocsi hogy ilyen hosszura sikeredet.


2019. jún. 26. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyi lehet hogy halódik már a kapcsolat. Majd meglátod mi sül ki belőle.
2019. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
“De nekem ez már nagyon unalmas és nem tudom szépen lassan kiszeretek belőle..” ha már itt tartasz, és úgy érzed nem tudsz tenni ellene, vagy nem is akarsz, akkor egyértelmű a szakítás. Kinek kell, hogy még két-három hónapig rosszul érezzétek magatokat a kapcsolatban?!
2019. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszek érte, de még mindig azt érzem ő az igazi, és nem tudom elhagyni nem akarom..
2019. jún. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!