Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy nehézkesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nehézkesen indul a beszélgetésünk?

Figyelt kérdés

Az idei tanévben új középiskolába kerültem és találkoztam itt egy lánnyal aki nagyon bejön. Gyönyörű, de nem is ez a lényeg hanem hogy okos és nagyon kedves, humoros. Sokáig halogattam hogy ráírjak mert nem voltam biztos benne hogy neki is bejövök de végül elkértem az instáját és év elején írtam neki. Ez viszont nem megy olyan jól mint vártam. Reagál ugyan sőt probálja ő is tovább vinni a beszélgetést de néha nagyon nyögvenyelős az egész és egy vagy max másfél óra után ki is fullad a beszélgetés. Én alapvetően nagy dumás vagyok de vele valahogy előbb utóbb mindig így járok. Lehet hogy ez csak azért van mert instán nehezebb beszelgetni vagy ha ilyen nehézkesen indul akkor fogadjam el hogy valszeg ebből nem lesz semmi? Valakinek lett már úgy kapcsolata hogy a kommunikáció nem nagyon ment az elején?

Ha tudtok tippeket adni hogy mit csináljak ahhoz hogy jobban menjen azt is szivesen fogadom



2023. jan. 12. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el találkozni élőben. Ha ott sem megy annyira jól a beszélgetés, akkor egyszerűen nem vagytok egy hullámhosszon. Egyébként szerintem csak arról lehet szó, hogy online ez nem megy annyira, de élőben sokkal jobb lenne.
2023. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is élőben kellene még megpróbálni, hogy normális véleményt tudj alkotni.


De igen, vannak olyan esetek amikor egyszerűen nem passzol két ember egymáshoz akármennyire is szeretnék.

2023. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább személyesen talalkozzatok. Így nem lehet rendesen ismerkedni.
2023. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg az van, hogy gondolom próbálsz kedves, finom gesztusokat mutatni iránta, nem pedig hülyeségekről beszéltek, és azt instán kicsit nehezebb meg beszélni.

Majd jelezzél, hogy mi volt.

2023. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kifullad, ha másfél óráig képes voltál vele beszélgetni? Azt hittem, 10 perc alatt kifulladt. Minden alkalomra egy-egy új témát hozzál: könyvek, kiállítások, merre jártál külföldön, belföldön, szakma, mi akar lenni, kirándulások, sport, család stb.
2023. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!