Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már nem érdekelhetem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác, akivel 2 hete kezdtünk el beszélni, azóta volt egy randink, ami számomra csodálatos volt. A jelek szerint neki is, mivel utána napokig állandóan beszéltünk. Viszont ma megváltozott minden, egész nap 2-3 óránként írt vissza, és viszonylag csak én kérdeztem tőle. Tanácstalan vagyok, mivel eddig szuperül ment minden. El kéne engednem az egészet?

2023. máj. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom, már az első randin lecummantottad, aztán csodálkozol, hogy nem érdekled...
2023. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz:D
2023. máj. 24. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy csak rossz napja volt, vagy nagyon elfoglalt volt. Nem kell rögtön rémeket látni egy nap után. Gondolj bele, neked sincsen mindennap ugyanolyan kedved.

Sok sikert Kérdező, ebből szerintem simán lehet valami! :)

2023. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap miatt még nem aggódnéky viszont ha már egy hete ilyen lenne, akkor azért rákérdeznék, hogy most mi is a szitu.
2023. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy nap nem jelent semmit
2023. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!