Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fejlesszem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejlesszem magam párkapcsolati témában?

Figyelt kérdés
Sok párkapcsolatom volt és már elég sokat fejlődtem benne viszont úgy gondolom nem eleget és szeretnék egy úgy kapcsolatot de mostmár nem szeretnék annyra csalódni. Az utolsó kapcsolatom iszonyat módon tönkrement még nem épültem fel belőle de nem is most tervezek azonnal másik kapcsolatba ugorni csak hamar el akarom kezdeni ha jön valaki készen álljak. A kapcsolatomban minden morális értéket megkérdőjeleztem a végére, mennyire kell a dolgokról tudni? Mi az amit már nem szükséges tudnom a másikról? Mennyi teret adjak alapvetően? Ha valaki tud esetleg olyan dolgot amiben mindig lehetne mégtöbbet fejlődni vagy esetleg a továbblépésben segíteni akkor várom a válaszokat.

2023. júl. 7. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Például használj vesszőket.

Nem agyalni kell egész nap a dolgokon. Ha van csajod, legyél vele normális, figyelmes, hallgasd meg, ne csicskának meg ürítőedénynek használd.

És tőle is várd el, hogy normálisan bánjon veled.

Beszéljétek meg, kinek mit jelent a megcsalás, mi fér bele.

2023. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!