Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el mit érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el mit érzek ha nem viszonozza?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden felvázolni a storyt, előre is köszi ha elolvasod:)


Tinderen matchünk volt, viszont ő új a városban és nem feltétlen párkapcsolatot keresett, hanem csak szeretett volna új embereket megismerni. Chateltünk pár napot, majd találkoztunk személyesen.

Együtt töltöttük az egész estét, éjszakába nyúlóan. Nem fogytunk ki a témából, én úgy éreztem minden nagyon sínen van.

A 2. találkozó még csak most lesz, viszont az elmúlt 1 hét alapján nem érzem hogy egy barátnál ő többként tekintene rám.

Egyrészt ezt nem tudhatom biztosan, másrészt pedig nagyon az elején vagyunk ennek a bárminek… a baj csak az hogy számomra az 1 alkalom elég volt ahhoz hogy túl sokat érezzék iránta.


Mit csinálnátok a helyemben? Nyilván sajnálnám ha elrontom ezzel a kialakulóban levő barátságot, de az a helyzet hogy nincs kedvem színészkedni a társaságában…



2023. szept. 20. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne is színészkedj, mert előbb-utóbb dobna téged.

Írásodból nem veszem ki, hogy az érzéseid nem viszonozza. Késő éjszakáig beszélgettetek, kellemesen csevegtetek, akkor miféle viszonzást vársz még tőle? Találkozgassatok, aztán majd alakul. Egy találka semmi ahhoz, hogy a másikat megismerjed. Benned is csak a fellángolás van. Találkozzatok még sokat, ha pedig ő ezt nem akarja, akkor nyugodj bele. Esdekélésekkel nem fogod megváltoztatni a nézetét.

2023. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nincs reakció, akkor ne szívasd magad
2023. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök válaszában van igazság. És ha úgy adódik, mit lehet ilyenkor mondani??? “Bocsi, beléd szeretem”💀
2023. szept. 20. 19:36
 4/11 A kérdező kommentje:
*szerettem
2023. szept. 20. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
megmondhatod, de én nem mondanám meg
2023. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még megmondani! Hát 1x találkoztatok! Hova sietsz? Még nyugodtan tapogatózz, figyeld, hogy hogy viszonyul hozzád. Nem kell sehova rohanni.
2023. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig voltam el egy lánnyal, és utána jöttünk össze, tényleg nem kell ezt elkapkodni.
2023. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért “sietek” mert egyszer már átéltem ugyanezt a szituációt, ott vártam hónapokig, nagyon közel kerültünk (legalábbis én azt hittem), elmondtam neki aztán bumm vége lett. Probalom ettől kímélni magam
2023. szept. 20. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hogy a szerelmi vallomás a gyakoris kérdezőknek a mániája. Bevallani akkor szokás, amikor már a sokadik olyan randin vagy túl, amin csókolóztatok is.

Nem bevallani kell, hanem utalgass dolgokra, kérdezz magadról, hogy mit gondol rólad és hasonlók.

2023. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert egyszer volt egy rossz élményed, még nem kell legközelebb egy tali után szerelmet vallani. Nincs összefüggés. Normálisan is lehet kezelni; ergo: a kettő időintervallum között. Sőt, ha lesznek tapasztalataid, akkor ha érzed a másikon, hallod a szavaiból, hogy ő nem vesz téged komolyan, vagy senkit sem akar most komolyan venni, akkor nem kell mászni utána, csak csalódás lesz a vége, mert eleve mások a vágyai.

Még biztos fiatal vagy, de meg kell majd tanulnod, esetleg a saját csetlés botlásaidból, hogy nem kell 1 tali után reménykedni, meg bebeszélni magadnak, hogy "beleszerettél". Még minden képlékeny, még nem tudsz róla semmit, csak idealizálsz. Ha pedig ő csak szórakozgatni akar, neked meg mások a párkapcsolati vágyaid, arra nem az a megoldás, hogy szerelmet vallasz, hanem hogy olyan pasit keresel, akinek hasonló vágyai vannak, mint neked.

2023. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!