Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ismerjük egymást egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ismerjük egymást egy lánnyal, csak én tudom hogy ki és elsőre egyből pl moziba hívnám az működhet?

Figyelt kérdés
Belemenne ha ezzel indítanék vagy valami mással kéne?

2023. okt. 28. 14:43
 1/7 anonim válasza:
94%
Hát, szerintem előbb ismerkedj meg vele, azért tudja hogy ki vagy, köszönj neki gyakran, mosolyogjatok össze, utána elhívhatod randizni 😊
2023. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
Remélem tudtam segíteni :)
2023. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó köszi csak ez itt a nehezebb hogy mivel kezdjek nála ha meg akarom ismerni ezért jutott ez eszembe
2023. okt. 28. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy ez működne.
2023. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menne. Se a randira hívás, se a szerelmi vallomás nem célravezető, ha nincs meg köztetek az alap kommunikáció.
2023. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ha meg akarod ismerni, akkor nem a mozi a legjobb ötlet... ott beszélgetni se lehet, csak ültök egymás mellett kukán a sötétben.

Nincs közös ismerősötök, aki be tudna mutatni neki? Utána már elhívhatnád kávézni/teázni/akármi, hogy beszélgessetek kicsit. Aztán vagy elfogadja, vagy nem.

2023. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ahaa, ez nem is rossz, van egy pár közös de nem kínos az kicsit?
2023. okt. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!