Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túl nagy a korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Tehát a lány 16 éves, a fiú pedig 21. Szerintetek ez túl nagy korkülönbség lenne?
nov. 10. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez éppen az a nagyon határeset dolog. Nem nevezném betegesnek, de nehezen működő dolog, és szerintem csak akkor lehet belőle valami, ha mindkét fél nagyon éretten kezeli a dolgot, és tényleg valódi kötődésen és érzelmeken alapul. Kicsit sok lett a "dolog" ebben a kommentben, de mindegy. Szóval morális szemszögből nem nevezném elítélendőnek, de működni tényleg nem biztos hogy működni fog
nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de szerintem nem igazán ideális.
nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok és egy 24 éves srác jön be.... tudom ez már elég gáz de ez van sok mindent nem tudok ellene tenni
nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel a 21 éves is tanul még és még fog pár évig, így nem gondolom túl nagynak. Van rá esély, hogy jól lesznek együtt.
nov. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én ismerek olyan párt akik 16 és 28 voltak amikor összejöttek 15 éve együtt vannak és intelligens diplomas emeberek
nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 De azt érdemes hozzátenni, hogy ez egy tipikus "egy a százból" eset, nagyon ritka az ilyen.
nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ugyanekkora korkülönbséggel voltam fiú oldalról.

A lány rohadtul éretlen volt és nem is volt képes belátni, ami csak rontotta a helyzetet. Szóval egy 16 éves lány nem biztos hogy elég érett akár testileg, akár szellemileg egy 21 éveshez, de lehetnek kivételek.

Azóta a lány idősebb lett és már is jobb a helyzet, de megmaradtunk barátoknak.

nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Illetve egy 21 éves már javában szexuális életet él, persze vannak akik 16 évesen is már, de nekem egy kicsit korainak tűnik. Azt hiszik 16 évesen már készenállnak rà, közben sokan még 18 évesen se. Ez is a lánytól függ, de nekem anno exem 15 évesen feküdt le az ő exével és rengeteg szexuális traumája volt miatta, pedig rendesen viselkedett a srác. Részben ebbe ment bele a kapcsolatunk. Ő mondta hogy még nem állt készen.
nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 femboiii6969xoxo válasza:
100%
A kor csak egy szám🥰😍😘😉👍🥺🔥🤣 nyugodtan ráhajthatsz,csak légy önmagad
nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!