Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyik a legvonzóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik a legvonzóbb hangszer, amin egy lány játszhat? És melyik a legkevésbé vonzó?

Figyelt kérdés

febr. 15. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Beatbox
febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezen még sosem gondolkoztam, mert egy lány nem attól lesz vonzó, vagy nem vonzó, hogy milyen hangszeren játszik. Lányok leggyakrabban zongorázni, hegedülni, csellózni, fuvolázni, gitározni szoktak. Lányok esetében ritkább például a fagott, a trombita, a kürt, az ütőhangszer vagy a nagybőgő.
febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az elektromos gitár?
febr. 15. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én sem gondolkodtam még rajta soha, de most így belegondolva tök mindegy. Akkor lenne jelentősége ha komolyan játszanék hangszeren, mert akkor plusz kapcsolódási pont, de úgy hogy csak néha előveszem mikor kedvem van tök mindegy min játszol.
febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Az jó, ha jól tud furulyázni!👍👍👍😜
febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Bármi lehet a gitáron kívül. Azért vagyok ezzel ìgy, mert én gitározom, szóval olyan hangszernek örülnék, ami más, hogy sokszínűbben tudjunk együtt zenélni.
febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Bármelyik hangszert is választja az számomra vonzó. A zene szeretete és művelése vonzóbbá teszi a lányt
febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy stratocaster vagy egy jazzmaster/jaguar kombó elég vonzó tud lenni egy lány kezében. A hegedű, zongora olyan közönséges.
febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is jól néz ki szerintem, ha mondjuk MPC-n és looperen küld valami zúzósat, miközben oda-odaénekel, meg rögzít pár rövidebb clipet is saját hangból, hogy zenei módon szétcsavarja. Nem kell egy Beardyman legyen, bőőőven tökéletes, ha csak önmaga.
febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajó, te gityózol, pillants rá Tash Sultana pár "kis" szobavideójára! Hogy is mondjam, kellőképpen inspiratív, meglett negyvenes csávó létemre volt, hogy leesett pár könnycsepp neki.
febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!