Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy srác megdicsér,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác megdicsér, hogy jól néztek ki, és azt mondjátok hogy ez tőled nagyon jól esett, akkor bejön a srác?

Figyelt kérdés

(Amúgy csak barátok vagyunk)

Vagy ha tetszik a srác, ha nem akkor is jól esik bárkitől az ilyen bók? Amúgy beszélgetés közben a karomat is végigsimogatta ha ez lehet valami jel. Illetve séta közben párszor hozzám ért a válla, nekem dölt olyan közel sétállt mellettem. Elköszönéskor mosolyogva elpirult. Mire véljem?


febr. 19. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem lehetnek már jelek, vagyis én személy szerint akkor viselkedek így ha bejön az illető
febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, én is ezt érzem. Volt hogy találka után azt írta, hogy nagyon jól érzem magam veled, tehát szeret velem lenni. Már csak azt kell kiderítenem valahogy, hogy "lazán" gondolja, vagy esetleg komolyabb is lehetne közöttünk.
febr. 19. 20:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze akkor égek be, ha benyögi hogy csak barátilag teszi ezeket! Amúgy ő is meg szokott dicsérni ha buliba kicsit jobban felöltözök, legutóbb azt mondta hogy hú de sexy fiú vagy!
febr. 19. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekbe kár belelátni dolgokat. Igen, jelentheti ezt is, de egyáltalán nem biztos, erre nem szabad alapozni.
febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!