Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, szerintetek megalázó, ha egy fiú viszi a lány táskáját?

Figyelt kérdés

Pl plazaban vagy az utcán... és nőies táskára gondolok, nem hatizsakra, sporttaskara stb😊

Lányok, szívesen vitetitek a táskátokat fiúkkal?


febr. 24. 14:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#14es, felsobbrenduseget sugároz, ha egy srác viszi melletted a női taskad:)
febr. 24. 16:35
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
És az miért jó?
febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Mert szeretem. És van aki viszont
febr. 24. 16:37
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te egy nagyon papucs ember lehetsz ha ez tetszik. Tuti van valami ferde hajlamod is ez mellett. Abnormális, hogy valaki ennyire happy emiatt.
febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
#15 Na, én pont emiatt nem vinném. A segítség más dolog, de ha egy csaj így akarna felsőbbrendűséget sugározni, akkor nem asszisztálnék hozzá.
febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%
És csodálkozunk, hogy a férfiak elkorcsosulnak miközben ilyen emberek léteznek? Atya ég...
febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
33%

A válaszolók többsége valszeg 20 év körüli nyálgép, vagy 50 felé közeledő boomer, de hogy min húzzátok így fel magatokat...

Nekem mindig vitték a táskám, ők kérdezték meg hogy kell-e egyáltalán, de aki ezt a gesztust összeköti a "papucssággal", az valszeg tényleg csak hiányos, vagy már annyiszor megalázták nők, hogy már-már gyűlölik őket😂

febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#18 👌😁
febr. 24. 18:42
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"#14es, felsobbrenduseget sugároz, ha egy srác viszi melletted a női taskad:)"

Szerintem egyáltalán nem így van. Azonkívül az etikett is kifejezetten ellenzi azt, hogy egy egy férfi vigye egy hölgy táskáját.

febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

#20 szerintem meg így van:)

És épp ezért az, mert 'etikettellenes':)

febr. 24. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!