Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, szerintetek megalázó, ha egy fiú viszi a lány táskáját?

Figyelt kérdés

Pl plazaban vagy az utcán... és nőies táskára gondolok, nem hatizsakra, sporttaskara stb😊

Lányok, szívesen vitetitek a táskátokat fiúkkal?


febr. 24. 14:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem megalázó, szerintem kedves gesztus.
febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek, leirom a frankót! Valószínűleg a kérdező nem tini korban van, hanem 25is lehet megvan

Bdsm-ben a domina szokta magával elvinni a szolgáját és findom verzioban a szolga fizet minden ruhat, cipőt stb.

A domina Fenségesen járkál a szolga megcipekedik utána

Kérdező nem 18ev alatti, ez 100%!

febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
A kérdezőnek vagy önbecsülése vagy golyói nincsenek ott alul.
febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Jeeeezusom, micsoda sztorit krealtal egy egyszerű kérdés köré a beteg agyaddal...😂 domina-szolga kapcsolatokrol meg vásárlásokrol beszélsz, holott szó nem volt ilyenrol...🤣

És engedd meg h egy klasszikust idezzek: megmondom a frankot!! Lány az a bizonyos kérdező 😘😂😂

febr. 24. 20:00
 25/29 anonim ***** válasza:
45%
Aha persze
febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy fiú részéről kedves gesztus, de a lány helyében tuti nem igényelnék ilyet. Felnőtt, cselekvőképes ember vagyok, semmi szükség rá, hogy egy szolgát vigyek magammal. Ha nekem kényelmetlen a táska, nem gondolom, hogy a fiúnak kényelmes lenne. Szóval miért fogadnám el, hogy inkább neki legyen kényelmetlen mint nekem? Nem vagyok ilyen egocentrikus. Esetleg legközelebb meggondolom, hogy kell-e ennyi cucc.
febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
#27 érthető😊
febr. 24. 21:20
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha közben látványosan undorodó képet vág, és marokkal fogja össze fentről a tetejét mintha még hozzáérni is irtózna a női táskához, na olyankor nem megalázó mert biztosan tudják hogy nem az övé 😂
febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 kamureg válasza:
Ratyi vagy
ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!