Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jogos-e a lány kiakadása?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e a lány kiakadása?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal. Kb. egy hónapja kezdődött, jól kijövünk, vicces, kedves.


Megláttam, hogy van pár olyan barátnője aki különösen szép és rájuk írtam, hogy haverkodjunk kicsit, csináltunk egy csoportot is.(abban nem volt bent az összes barátnő akire ráírtam)


Egy idő után kiakadt rám. Nem volt veszekedés, de nem örült annak amit csináltam. Szerinte ez problémás dolog. Én fordított esetben engedném, hogy a barátaimmal beszéljen.


Mit gondoltok?

Kultúráltan szóljatok hozzá, köszönöm.



febr. 27. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Meg se kérdezted előtte, hogy mit szólna hozzá? És az alapján írtál rájuk, hogy szépek? ÉS csodálkozol, hogy kiakadt?!
febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért? Ha ráírsz valakire mert tetszik és szeretnél vele ismerkedni ez ekkora baj?
febr. 27. 19:58
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván jogosan akadt ki, mert te dugni akarod a barátnőit is...
febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Sem őt sem a barátnőit nem. Csupán jobban vágyom arra, hogy az ellenkező nemmel barátkozzak.
febr. 27. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
4. Jaja nyilván így van, csak tudnám miért van a randi szó odaírva a kulcsszavakhoz...
febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak remélni merem, hogy kamu...
febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Maximálisan jogos
febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Még szép, hogy jogos, a legtöbb lány kiakadt volna. Inkább igyekezz, hátha megbocsát.
febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos.
febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Jogos
febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!