Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jogos-e a lány kiakadása?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e a lány kiakadása?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal. Kb. egy hónapja kezdődött, jól kijövünk, vicces, kedves.


Megláttam, hogy van pár olyan barátnője aki különösen szép és rájuk írtam, hogy haverkodjunk kicsit, csináltunk egy csoportot is.(abban nem volt bent az összes barátnő akire ráírtam)


Egy idő után kiakadt rám. Nem volt veszekedés, de nem örült annak amit csináltam. Szerinte ez problémás dolog. Én fordított esetben engedném, hogy a barátaimmal beszéljen.


Mit gondoltok?

Kultúráltan szóljatok hozzá, köszönöm.



febr. 27. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
nem hiszem el hogy még vannak ekkora gyökerek
febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi probléma, csak kérte, hogy ne csináljam, ugyanúgx beszélünk most is
febr. 27. 22:25
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

"Miért? Ha ráírsz valakire mert tetszik és szeretnél vele ismerkedni ez ekkora baj?"


Nem baj, feltéve ha nem hülyítesz közben valaki mást..


"Sem őt sem a barátnőit nem. Csupán jobban vágyom arra, hogy az ellenkező nemmel barátkozzak."


Ezzel önmagában nem is lenne gond, csak tudod az ember nem az alapján "barátkozik" hogy kit mennyire tart vonzónak... Ha a barátnőm azzal állna elő hogy "hát csak ismerkedni akartam vele mert olyan helyes fiú", én se lennék túl boldog.

febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Tudtad, hogy tényleg jó barátnők vagy csak feltételezted, mert pl. ismerősök valami online helyen?

Mert lehet, hogy nem mindenkit csip ázok közül, akiket meghívtál a csoportba. Az én Fb ismerőseim min. 70%-ával nem vagyok olyan viszonyban, hogy ne rágnék be egy ilyen húzástól.

febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

"Csupán jobban vágyom arra, hogy az ellenkező nemmel barátkozzak."

Hát hogyne, még véletlenül sem háremet akarsz fenn tartani. Nem azzal a van a baj, hogy csoportot csináltál és benne vannak, hanem az, hogy annyira átlátszó az egész viselkedésed, hogy az már röhej.

febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Mekkora?
febr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Te belenyúlsz az ő kapcsolatrendszerébe és csodálkozol azon, hogy ő ezen kiakad?
febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
#17: Az csak egy dolog, de a szépségük alapján...
febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!