Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Filterező lányokról mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filterező lányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
márc. 15. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Vicces olyan sztorikat olvasni róluk, amikor megszívják. Amúgy csinálják nyugodtan, csak ne lepődjenek meg, ha a randin megváltozik a srác véleménye.
márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Semmit. Mindenki maga éli az életét, ha nem értek vele egyet, akkor max nem beszélek vele. Felőlem bármit tehet, amíg nekem nem árt vele.
márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tetszik, elfedi vele a valos kinezetet, de talin ugyse tudja eltüntetni vele a fejet.
márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Tyűűha csak a válaszokból jöttem rá hogy milyen filterezésről van szó
márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Inkább filterezzen, mint kirakja a csöcsét/seggét :D
márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak őket érdekli ez, nekem oly mindegy csak dugható legyen.
márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, amit a sminkelő lányokról
márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát van aki igenis túlzásba viszi a filtert mert minden egyes képen az van és amikor bárki is kéri , hogy küldjön képet magáról csak is olyat küld , régebben én is ezt csináltam de sok filter amit akkor hasznaltam nem sok eltérés van a valóság és a között mivel csak azért használtam filtert mert a kamerában olyan széles orrom volt és kisebbre akartam mikor a valóságban pont hogy keskeny és hegyesebb orrom van és nem tetszett hogy a filter nélküli képen olyan széles tokmány orrom van amikor nagyon nem az de pl azért is használtam filtert meg néha most is hogy feldobjam a képet hogy pl fekete fehér legyen vagy ne legyek olyan sápadt és az olyat rakom ki profil képnek ... Viszont hajlandó vagyok filter nélküli képet is küldeni magamról sőt mostanában ha képet csinálok akkor is filter nélküli de nem vagyok az a típus aki fényképezi magát állandóan
márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!