Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság azon fennakadni,...

Bunkóság azon fennakadni, hogy ha valakivel randizunk a netről, és kiderül, hogy a fotóin csak agyon volt filterezve, és élőben teljesen másmilyen?

Figyelt kérdés
Most itt nem arra gondolok, hogy más a kontraszt, a tónus, a fényerő, vagy hogy annyira kisimította a bőrét a FaceAppal és társaival, hogy szinte gumi arca van (az észrevehető) hanem ennél azért súlyosabb esetekre.
2022. aug. 11. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, hiszen átvert. Más ember van a képeken vagy ezt hogy kell elképzelni?
2022. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság ilyenen fennakadni, főleg ha akkora hatalmas eltérés van a kép és a valóság között. Ez a te döntésed ezekután, ha ennyire nem azt adta amit úgymond ígért neked. Viszont ahogyan lereagálod majd neki a dolgot, ott kell inkább résen lenni, a valódi bunkóságokat ott lehet elkövetni, nagyon könnyen.
2022. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok ha más ember van a képen, az egyértelmű lenne, hogy bunkóság.


Pl. Megváltoztatja a külsejét szinte a felismerhetetlenségig. Más testalkat, más arcbőr, más szem állás, más szemszín, más hajszín. Ezeket elég hitelesen össze lehet az ilyenekkel hozni.

2022. aug. 11. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Nővel szemben bunkóság.
2022. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság elhajtani, az ellenben az, amit ő művelt. Ugyanis hazudozott a kezdetektől fogva.

Mit gondolt, nem fog kiderülni?

2022. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos úgy volt vele, mint a termékbemutatós meghívások.

Kecsegtetik, és ha már egyszer elmegy, akkor több a valószínűsége a sikerének, gondolván, hogy ha egyszer energiát és időt fektetett abba, hogy odamegy, akkor ne hiába.


Az a szomorú, amikor még működik is ez.


Annál szomorúbb, amikor azt mondja, hogy nincs eltérés a képen és élőben, és szegény meg elhisz, csak mert azt mondta, mert ha már egyszer azt mondja.

2022. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos lenne a kiakadás a másik fél felől, hiszen kinéztre mégsem az lenne, aki megfogott.


Én igyekszem kirakni olyan képeket, amin nincs effekt (pl snapchatről), nincs retusálva,mert barna foltos az arcom a pattanások elkapargatása miatt-egyik stressz levezető rossz szokásom.

De pl egy színerősítő szűrőt teszek rá, mert szeretem az erős színeket.


Szerintem ilyen esetben, egy "Ne haragudj, de teljesen másként nézel ki élőben. Elmehetünk a tervezett progtammra, de szerintem több nem lehet ebből." lehet jogos.

Bár ha sikerül a személyiségével megfognia, akkor mindegy is.

2022. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki ilyen h*lye, hogy elhiszi, hogy valaki tényleg úgy néz ki élőben, hogy nyuszifüle van és kutyaorra, mint a SnapChates profilképen, az megérdemli hogy átverve érezze magát, azonban nincs joga ezt levezetni a másikon.
2022. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, hiszen ő is tudja hogy a képeken teljesen máshogy néz ki, szóval az lenne a fair hogy miután érdeklődésedet fejezted ki iránta, küld egy normális képet, mondván "ja amúgy igy nézek ki a való életben". Én legalábbis ezt szoktam csinálni.
2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az is fura ha nem skypeoltatok élő randi előtt, hanem csak képről láttátok egymást.
2022. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!