Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin milyen kérdéseket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés

(a lány vagyok)

Általános randi kérdéseket tudtok? Normális válaszokat szeretnék :)



márc. 22. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Bármit igazából. Ha megvan a kémia, menni fog magától a beszélgetés, nem kell azon gondolkodnod, hogy mit kérdezz.


Amúgy 1000+1 ilyen cikk van google-n, ami ilyen témákat/kérdéseket sorol fel, ha negyon félsz, hogy kínosra fordul a szitu, jegyezz meg egy párat ami neked tetszik, és amiről te is tudsz beszélni.

márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Azokat, amikre őszintén kíváncsi vagy, mert ezek visznek előre. Betárazhatsz egy csomó kérdést, de a legjobbak úgyis azok, amikre ösztönből kíváncsi vagy.
márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is ha meglesz a kémia köztetek akkor nem fogsz ezen aggódni, hogy jajj na mit kérdezzek, hogy ne legyen kínos csönd. Nálunk is a párommal csak pörögtek a kérdések, ment a beszélgetés már az első randin is, pontosan úgy ahogyan előtte írásban. Ennek ellenére egyetértek az elsővel, azért pár ilyen mentő kérdést nem árt megjegyezni, de szerintem az már régen rossz ha ezeket be is kell vetni, meg ha mindig csak neked kell a témán agyalni. Tényleg akkor az igazi, ha magától jönnek a témák.
márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudnátok pár ilyen "mentő kérdést" írni?
márc. 23. 07:45
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Randira nem receptre felírt kérdésekkel kell menni. Ha nem tudsz valakivel kötetlenül beszélgetni, szerintem felejtse el.
márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy általános kérdések? Miért magadtól nem jutnának eszedbe témák amikről tudnál beszélni? Vagy ezt így előre felírod mint a puskát a dolgozatra? Mit akarsz egy randin?
márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudtok miről beszélgetni, vagy kínos a csend, akkor ennek nincs jövője.
márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezt te honnan tudod? 7es

Ne okoskodj!!

márc. 23. 14:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány évesen kérdezed? Mert azért nem mindegy...
márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát egy lányt nem tudom mi érdekel, de egy fiúnak azt ajánlanám hogy tudja meg a lányról hány fiúval volt már szexuális dologban. ha szűz, vagy csak egyel, az már főnyeremény
márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!