Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin milyen kérdéseket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés

(a lány vagyok)

Általános randi kérdéseket tudtok? Normális válaszokat szeretnék :)



márc. 22. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

"Hát egy lányt nem tudom mi érdekel, de egy fiúnak azt ajánlanám hogy tudja meg a lányról hány fiúval volt már szexuális dologban. ha szűz, vagy csak egyel, az már főnyeremény"

Hát, egy fiút nem tudom, mi érdekel, de egy lánynak azt ajánlanám, hogy tudja meg a fiúról, hány lánnyal volt már szexuális dologban. Ha szűz, vagy csak eggyel, az már főnyeremény.


De akár fiúról, akár lányról van szó, azért azt is javasolnám, hogy az ilyen információt csak akkor kösse a másik orrára, ha már ott tart a kapcsolat, hogy valóban szóba jön a szex - ami ne az első mondjuk egy évben legyen!

márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem kell sok kérdés, csak ilyenek:

Ki vagy Te?

Egy ilyen kérdés után, csak úgy repül az idő a megválaszolásával, főleg, ha az illető az ősrobbanástól kezdi elmesélni a személyes történetét.

Ha még mindig marad idő egyéb kérdésekre és továbbra is szimpatikus számodra az illető, akkor lehet ilyeneket is kérdezni, hogy:

Hiszel valamiben?

Tetszem neked?

Voltál már szerelmes?

Van barátod?

Szeretnek téged és te szeretsz valakit?


Szerintem első randira ennyi kérdés elég kell hogy legyen.

márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11-esnek

Azért egy fiút nem hasonlíts egy lányhoz.

Annak mindenki örül ha egy fiatal lány szűz, vagy pedig nagyon kevés tapasztalata van ilyen téren.

Fiúnál pedig mindenképp jó ha van tapasztalata.

márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem vagyok nagyon tapasztalt a randikkal, nem is szeretem ezt a randi szót, de ha nincs miről beszélned és kínosan érzed magad, én azt hallottam hogy csak mondd ki amire gondolsz éppen vagy ami eszedbe jut:D

Vagy pedig legyél ötletes és találj ki valamit

márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle Petőfi tájköltészetét
márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Első randin milyen kérdéseket tegyek fel?"

Amíg magadtól nem tudod, jobban teszed, ha mielőtt randizni kezdesz, átgondolod, hogy tulajdonképpen miért, mikor, kivel érdemes randizni hol, milyen körülmények között, hogy mik lehetnek egy randi veszélyei, és hogy ezek hogyan küszöbölhetőek ki. Az átgondolás nagyon jó, ha a szüleiddel történik, de bevonhatsz más rokont is, barátnőt, stb. - mindenesetre csak olyanokat, akikben valóban megbízol, akiknek adsz a szavára és tapasztalatára -, és különféle irodalmi művek is segíthetik az átgondolást (klasszikusok, nem ponyva, pl. kötelező olvasmányok).

márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Igazából csak egyet tudok érteni az előttem válaszolókkal. Maximum annyival egészíteném ki, hogy a kínos csend leginkább csak akkor fordul elő, ha csak az egyik fél aktív a másik pedig passzívan bólogat. Na az kínos..., de szükséges is egyben, hiszen kiderül, hogy egyáltalán nem illetek össze. Ne értsd félre: csend bármikor előfordul a kommunikáció közben, viszont kedvező esetben kicsit sem lesz olyan értelemben kínos, mint amire gondolsz. Gyakori pl., hogy nevettek rajta, hogy nem jut eszetekbe semmi, de mindenképpen úgy fogod érezni, hogy ez a TI közös csendetek és nem a TE kudarcod. Mindenképpen figyelj oda tehát, hogy a másik is hasonlóképpen érdeklődik-e irántad, mint te, hiszen ellenben jöhetnek az "interjú kérdések", amiket kértél. Egy profinak is nehéz beszéltetni valakit akár 1 óráig is, nem meglepő, hogy valahol beragad a lemez. Az a lényeg, hogy ismerd fel a helyzetet, ha neked jobb az úgy, akkor kezdeményezd te magad a randi abortálását, így biztosan nem esel abba a hibába, hogy úgy érzed: "nem vagy elég jó". Nem ismerlek, így nem tudhatom, de rossz esetben az is történhet, hogy plátói szerelmet érzel majd iránta, mert fals módon úgy érzed jobbá kell válnod, hogy az ő szeretetére "méltó légy", mert akkor majd érdekelni fogod: nem, nem fogod. Sőt, még blokkolni is fog, hiszen te szexuálisan zaklatod (és valóban). Ezt a saját tapasztalatú példát csak azért írtam, hogy látsd a végletet, és értsd miért nem érdemes ezzel foglalkozni. Egy kapcsolat csak akkor fog működni, ha spontán történik, annyit döntsetek el, hogy mit fogtok csinálni.

Összegzésként mindig tartsd szem előtt, hogy ez nem egy challange, ahol a másik fél a task, hanem egy lehetőség szerint hosszútávú "projekt", amin KÖZÖSEN dolgoztok! Ha bármilyen módon az előbbi hasonlathoz áll közelebb a dolog, akkor az egész kidobott pénz, idő és energia. Remélem tudtam segíteni (a magam különös módján) és rövidesen megtalálod a "a nagy Ő-t"! Tartsd viszont fejben, hogy jobb ezen a téren sokkal fontosabb a "minőség", mint a gyorsaság (még ha nyomaszt is a szingliség), és ezt sose felejtsd el!

márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
#17 vagyok: Amúgy én fiú vagyok, de a téma viszonylatában a nem sokkal kevésbé fontos aspektus, mint azt gondolnánk elsőre.
márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Egy profinak is nehéz beszéltetni valakit akár 1 óráig is, nem meglepő, hogy valahol beragad a lemez."

De ilyesmi egyáltalán nem fordul elő randin, ha csak olyannal megy randizni az ember, akit már eleve ismer valamennyire, akivel jól kijön, sőt, akivel kölcsönösen kedvelik egymást - mással meg minek?...


Bár lehet, hogy mást és mást értünk randi alatt...


Tényleg, szerintetek mi a randi? Egy ismeretlennel eltöltött néhány óra, aminek remélhetőleg szex lesz a vége még aznap? Mert szerintem baromira nem.

márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azok szeretik a "randit" akik minden héten mással ismerkednek, és egyértelműek akarnak lenni meg ilyenek
márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!