Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért unom meg már 1 beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unom meg már 1 beszélgetés után a lányokat?

Figyelt kérdés

Tegnap ráírtam egy lányra aki a közelben lakik, mert megtetszett nekem.

Beszélgettünk, meglepően jófej és közlékeny volt, de mivel nem kérdezett vissza csak nagyon ritkán, ezért kezdett átmenni a dolog faggatásba.

Mivel ezt megéreztem, ezért nem húztam tovább az időt és az egyik válasza után már nem írtam, mert azután már idegesítőnek éreztem magam.


Nagyon szép lány, és érdekes, jófej, szerintem ő is kedvel engem valamilyen szinten, de nem tudom miért de eltelt 2 nap az első beszélgetésünk óta (az utolsó óta pedig 2 óra), és valahogy már nem érdekel..

Nem tudtam meg semmi olyat róla, ami kiábrándított volna, vagy ilyesmi. Sőt! Megtudtam róla olyan dolgokat amik számomra sokat jelentenek, viszont nagyon-nagyon ritka tulajdonság a lányoknál.

Mégis valahogy nem érdekel már..


Az a baj, hogy ez mindig így van..

Max. 1-2 napot beszélgetek velük (élőben pedig max 1 randi) és megunom őket... Pedig ritka az akinek tetszem, és kedvel..


2015. aug. 10. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes személyiség vagy :) Viszont szerintem csak nem kaptad még meg azt az "igazit". Lehet akármilyen különleges személyisége egy lánynak,nem az számit, hanem maga az érzés hogy ha 1000x elmondja ugyanazt a dolgot téged akkor is annyira érdekel mint a legelső alkalomnál. És szerintem mindenki számára fontos hogy az illető akivel beszél visszakérdezzen ...
2015. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert...unalmas volt?

Ne általánosíts, szerintem nem minden lány fog 'untatni' az életben, lehet, hogy csak nem túl jó beszélgetőpartnerekre találtál eddig.

Viszont nem túl korrekt, hogy egy idő után már csak "nem írsz vissza"... én mindig kiakadok, ha valaki nem írja meg, mi a baja, hanem csak úgy lelép.

TÉNYLEG, OLYAN FÁRASZTÓ LENNE LEÍRNI?! :D

Ééés, példának okáért, én lány vagyok, és még nem sokan mondták, hogy unalmas vagyok... :DD

2015. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát persze Kettes!

Példának okáért gyorsan bepromóztad magad. .-.

2015. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem "bepromózni" szerettem volna magam, mindössze közölni azt az egyszerű tényt,hogy kapásból tudok egy olyan lányt,aki nem unalmas...

Odaírtam volna,hogy "Írjon rám minden lélegző hímnemű egyed, akinek csak van internethozzáférése ebben a szent pillanatban, mert okvetlenül szükségem van egy barátra, és ezt olyan módon akarom közölni a fent említett élőlényekkel, hogy nem vagyok unalmas! Ez párosodást kíván! Imádjatok, alattvalók, imádjatoooook!"? Én nem emlékszem, hogy odaírtam volna de ha mégis azt tettem volna, szólj csak! ;)

2015. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ő nem érdeklődött feléd eléggé és ezért nem érdekel téged.
2015. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, kefélés után illik megunni a csajokat, beszélgetésnél még korai.
2015. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem érdekled a lányt akkor nem fogja magát erőltetni hogy beszélgessen veled .
2015. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ilyenek a mai lányok,nincsen szókincsük,igy hamar rájuk lehet unni..
2015. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet a fiukhiz vonzodsz:D
2015. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!