Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak anyának, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak anyának, hogy ne kezdjen el faggatózni?

Figyelt kérdés

Valószínüleg fogok találkozni egy sráccal, s egy parkba mennénk sétálni. Nem akarok hazudni anyukámnak, mert akkor nagyon rosszul érezném magam randi közben. Viszont ha elmondom, elkezd majd faggatni, hogy honnan ismerem, hogy hívják, milyen a srác, hogy néz ki, tetszik-e stb. S nekem nem esik kézre ilyenről beszélni. Mit mondjak, hogy ne kezdjen faggatózni, kérdezősködni? (Mindenképp el akarok menni, mert nagyon szimpi a srác, de egy buszon láttam már régóta s rákerestem fb-n s azóta beszélünk, csak félek anyukámtól)

15/L a srác 17



2015. okt. 22. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
csak úgy menj el? Suli után? stb...
2015. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Mond hogy egy barátoddal találkozol! ha nagyon nem akarsz hazudni és anyukád kiváncsi kivel mész, talizz egy barátnőddel előtte, és utána jön a "randi" Nem hazudsz!
2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már találkoztam vele pár napja, úgy hogy anyukámnak azt hazudtam, hogy barátnőimmel vagyok. Nem akartam hogy értelmetlen reményeket fűzzön hozzá. De a találka előtt nagyon futin éreztem magam emiatt, bár mikor vele voltam, már elfelejtettem. Csak ugye féltem, hogy rájön. S ezért mivel elhívott most el akarom mondani. Csak a faggatózástól félek, meg hogy mit szólna hozzá, hogy buszon láttam s megkerestem fb-n
2015. okt. 22. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.. nincs értelme hazudni. Mondd meg neki a dolgot, de ha elkezd kérdezősködni a srácról akkor finoman mondd meg anyudnak, hogy nem szeretnél róla beszélni most. Majd ha eljön az idő akkor :) De legalább arról tudjon, hogy hol vagy és hogy kivel.. ennyi ^^
2015. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet... csak anyumat ismerve nem állna le. Főleg mivel tesómnak csak 17 évesen lett barátja bár köztük nagyon sok van, csak anya ismeri a srác szüleit. S félek hogy rám mit szólna. Hogy én még csak 15 vagyok :S
2015. okt. 22. 22:32
 6/17 opened paradise ***** válasza:
77%
"Nem akarom elkiabálni"
2015. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Mond meg, hogy egy fiu ismerosoddel találkozol
2015. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16 vagyok, es eg 19 eves sraccal randiztam. Nem akrtam hazudni, ezert csak annyit mondtam anyanak, hogy: anya, ma nekem randim lesz, de csak akkor meselem el, ha lesz belole valami.
2015. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, de ha anyumnak ezt mondanám, addig nem engedne el míg nem tudja azokra kérdésekre a választ, amiket már leírtam.
2015. okt. 23. 12:01
 10/17 anonim válasza:
na mi történt?
2015. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!