Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy fiunak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiunak, hogy tetszik nekem? Gaz lenne, ha en hivnam el randira? Vagy hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
16/l

2016. máj. 30. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg h ő hívjon el mert úgy illik azért, de adj neki sok jelet h bejön neked meg keresd sokat a társaságát írj neki beszélgess vele stb és akkor tuti randira hív ha észreveszi ha esetleg már randin vagytok akkor is add a jeleket ha pl azt akarod h megcsókoljon meg ilyenek
2016. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia szépfiú. Nem te akartál elhívni randizni?:)

Hát leátodbrajta hogy ő is kedvel?

2016. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szörnyen gáz, ha egy lány fut a fiú után.... Ne csorgasd már ennyire a nyálad, legyen már benned tartás!
2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz ha elhívod valahová, senkit sem fog érdekelni ki kit hívott el

volt már hogy egy lány hívott el engem pedig nem is nagyon gondoltam hogy elhívom, de ő merő önbizalmmal megkérdezte, aranyos volt és bátor, senkinek nem volt így kínos

2016. máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha egy fiu akar vmit tolled akkor elfog hivni. Ha nem mer de akar vmit, akkor nem valo neki lany. Ha meg nem akar, akkor azert nem hivott meg el sehova. Magyarul szerintem ez a fiu dolga lenne...
2016. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálam a barátnőm jött oda és mondta, hogy bejövök neki.

Ezek után megkérdezte, hogy nem akarnánk-e elmenni valahova. És így elhívtam egy randira.

Szerintem szexis, ha egy lány jön oda hozzám.

Mert aki ezt megmeri tenni, abban van bátorság és nem az a lány aki, mindig nyafog, hogy lassítsunk. Amúgy én egyáltalán nem siettettem semmit, mind a 2-en szüzek vagyunk. De szerelmesek.

Ha egy ilyen lány jön oda egy fiúhoz, akkor a fiú és sokkal magabiztosabb.

2017. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!