Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, elég régóta tetszik, pedig nem ismertem. Nemrég voltam táborban, ahol ő is ott volt, így egy kicsit meg tudtam ismerni, és lehet hogy tetszik. Szerelmes nem vagyok, de szeretnék az lenni, és lehet hogy tudnék is. Egy hónap múlva nemsoká költözik és semmi esélyem nem lesz rá hogy találkozzak vele azután. Eddig volt, mert egy suliba jártunk, bár nem egy városban lakunk. Szeretnék vele találkozni, de túl határozatlan vagyok ahhoz hogy elhívjam randira. Semmi ötletem nincs hogy mit csinálhatnánk. Kb ennyi. Bármilyen részletet szívesen elmondok ha segít. 17/F

2016. júl. 18. 00:43
 1/4 anonim válasza:
Bocs ,hogy ezt írom de sokat nem tökölj ha el költözik... Hivd el kerti partyra az a legegyszerübb. De ez az én véleményem
2016. júl. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán ismerem, egy kerti party szerintem így sok lenne. Meg amúgy se egy városban lakunk. :/ De azért köszönöm szépen a javaslatot. Tudom hogy találkoznom kéne vele, szeretnék is, csak nem tudom hogy.
2016. júl. 18. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
sorry hogy ezt irom de ha elköltözik akkor nem sok ertelme van de ez csak az en velemenyem
2016. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hívd el. Ha elköltözik és nem találkoztok többet nincs mit veszíteni. Ha meg úgy láttad h érez vmit akkor meg a szerelem nem szab határokat.
2016. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!