Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randizni neten? (Még nem hívtam el senkit sem)

Figyelt kérdés

Olyan választ nem akarok hogy nem neten kell randit kérni hanem élőben, mert tudom.


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 22. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj Öreg, ez nem olyan bonyolult. Ha már beszélgettetek és megvannak a közös témák, egyszerűbb. A legtöbb lány szereti a sütit vagy a pizzát. Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled sütizni egyet. Vagy pizzázni. Vagy moziba. Tök mindegy. Elmondhatod azt is egyszerűen, hogy szimpatikusnak tartod, és szeretnéd megismerni. Nem kell túlagyalni. Persze ha még "kicsik" vagytok, lehet, hogy a lány megijed majd, és nem ad egyértelmű választ. Ha tök világosan elutasít, akkor nincs mit tenni. Ha azt mondja, hogy nem tudja, vagy ködösít, akkor próbálkozhatsz még diszkréten, de ne legyél erőszakos.
2016. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem légy minnél udvariasabb.A lányok többsége szerintem értékeli ha valaki udvarias meg ha nem is menne el veled akkor se úgy küld el hogy "menj a pi.csába" mert akkor azzal magát minösíti mivel te udvarias voltál vele.


Hát pl.:

"Szia!Lenne kedved eljönni velem sétálni valahova?"

"Hali!Mit szólnál egy fagyihoz suliból hazafelé menet?Meghívhatlak? ;)"

"Üdv!:D Mit szólnál ahoz ha elhívnálak moziba? Lenne olyan szerencsém hogy eljössz?:)"


16/L

2016. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!