Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes Budapesten ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes Budapesten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az önbizalmammal nincs baj és az adottságaimmal sem, magas fiú vagyok, sokak szerint jóképű, a testalkatom átlagos, vagy talán egy kicsit vékony. A barátaim vagy párkapcsolatban vannak, vagy elutaztak külföldre. Szóval nem tudom ,egyedül így hova menjek, parkba? plázába? stb. Az a baj, hogy itt Budapesten mindenki rohan.
2016. okt. 25. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja és, hogy biztassalak azzal kapcsolatban, hogy ne félj a szórakozóhelyektől. Az instantban ismertem meg a menyasszonyomat lassan már 3 éve. Odamentem a pulthoz, ő is odalépett italt kérni, elejtett egy ezrest, én felvettem neki, elkezdtünk dumálni, kijelentette, hogy nem fog lefeküdni velem szóval ne is próbálkozzak én pedig nem is akartam rá nyomulni, nagyon tetszett, nem akartam elkúrni semmi hülyeséggel. Elkértem a számát, másnap felhívtam, randiztunk, jövő nyáron pedig összeházasodunk. Jó mi? Örökre a kedvenc helyem marad az instant:)
2016. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!