Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Velem meg egy fiu se beszelgetett rendesen, nem erdeklem oket.

Miert lehet ez? Nem vagyok igenytelen, es nem hinnem, hogy annyira csunya lennek. Nektek mikor volt az elso ilyen elmenyetek?

15/L



2017. jan. 7. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ràirtam ...ő nem akar beszelgetni se kapcsolatot...unatkozo kis pitsa..
2017. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és intelligens kommentet.
2017. jan. 7. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

14 evesen, es egy evig tartott. Fel ev telt mig jott a 2. es azota is tart ;)

Szerintem ne gorcsolj ra, sok (nalad idosebb) baratnom van akinek meg nem volt kapcsolata, ebben nincs semmi extra. Mindenkinek maskor jon el. A lenyeg, hogy olyannal jojj ossze, aki tenyleg tetszik, ne csak "hogy legyen valaki".

17/L

2017. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. jan. 7. 08:43
 5/9 Eppaz02 ***** válasza:

1. Nagy farok vagy...

Kérdező: ne aggódj ez miatt, mert hamarosan el jön a, te időd is, és találsz egy normális fiút.. Nálam is hasonló van, szal nem kell aggódni.

16/f

2017. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem még sose :,,D Én is így vagyok kérdező, igaz kicsit mégis más. Engem leginkább a stílusom, az öltözködésem miatt kerülnek (emo , mily meglepő, és nem, nem halt ki a fajom :) ) Mondjuk, nem is bánom hogy nem tetszem nekik, nekem se tetszenek ők! :D Nyugodj meg, majd jön olyan pasi akinek fogsz tetszeni és szeretni fog, mindeneddel :)


18/l

2017. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eppaz02 ***** válasza:
6. Dettó ez van nálam is emo vagyok és ezért kerülnek az emberek
2017. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háát, ha az egy hetes ""kapcsolat"" nem számít, akkor néhány hete (és persze azóta is tart) :D

14 éves voltam (és vagyok is :D), a srác is 14.

2017. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 multam akkor..a lany 22 volt...28eves csavot hagyott ott...1.5 gyönyörű ev volt...
2017. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!