Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak Én érzem irreálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Én érzem irreálisan magasnak a mostani generició lányainak az elvárásait?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy Én nem egy megkeseredett,szűz,balek pasi vagyok,aki egy emberként utál minden lányt a kudarcai miatt.


Van barátnőm már elég régóta.


Leginkább a barátaim és ismerőseim körében vettem észre,hogy szinte az összes sorra ki van kosarazva elég bunkó módon,pedig mind más és más személyiséggel,életfelfogással,külsővel,belsővel,hobbikkal,stílusokal rendelkezik,tehát még csak általánosítani sem lehet,hogy Ők cseszik el az ismerkedést,esetleg Ők a sablonosak,vagy csúnyák.


Van,aki társkeresőn is próbálkozik,ahol sorra utasítják vissza a lányok. Van aki a bulikban szeret ismerkedni,ahol szintén csak lenéző pillantásokat és bunkó beszólásokat kap a lányoktól. Némelyik az érdeklődési körének(pl:sport,zene) megfelelő helyeket céloz meg,ahol szintén semmi eredmény. Tudni kell,hogy ezek a lányok nem tini lányok,vagy topmodell lányok,hanem teljesen átlagosan.Némelyik már szinte a szürke kisegér kategória.


Valahogy nem értem. Minden második poszt a lányoknál facebookon a magányról,szenvedésről szól,hogy mikor jön már az igazi férfi,de leginkább a pasik körében lehet érezni a szingliséget,míg a lányoknál a válogatást,és a kikosarazást.


Most itt nem arra célzok,hogy biztos csak a gazdak pasi kell nekik,mert ez nem igaz. Viszont szerintem nagyon irreálisak lettek az elvárások egy pasitól,főleg külsőségekben.


Szerintetek ez minek köszönhető?


2017. jan. 9. 18:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést ha itt-ott találok helyesírási hibát,esetleg pár betű,ha lemaradt. Telefonon írtam ki a kérdést.
2017. jan. 9. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
HAgyd rájuk, mit érdekel egyáltalán?? AMúgy meg lehet, csak mások előtt próbál nagyra lenni, hogy ő most elhajtja azt a "kretént" aki bepróbálkozott, de este meg bőg utána, mert igazából nagyon is tetszik neki, csak nem meri fel vállalni, ilyet is láttam már nem egyszer, szóval nem az elvárásokkal van a gond, hanem a kényszeres érzés, hogy másoknak mindig megfelelj mindem egyes helyzetben, inkább ez jellemző rájuk.
2017. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $pumika$ ***** válasza:
Ha neked magas elvárás az h nézzen ki valahogy, vegye annyira a fáradtságot, ha már én is megteszem, hogy ápolt legyen és ne legyen kő buta, szerintem nem akkora elvárások... ja és még egy apróság hogy legyen annyi mersze hogy ha akar valamit akkor mondja... de a többi szerintem eltekinthető részlet
2017. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Chopen ***** válasza:
Szarni kell bele.
2017. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem lányként nincsenek olyan magas elvárásaim. Persze, a srác hozzon egy szintet, természetes, de az szerintem még abszolút teljesíthető.

Viszont a saját környezetemben is észrevettem, hogy bizonyos lányok (és nem csak a 10/10-esek) olyan pasikat utasítanak vissza, akiknél sírnék az örömtől, ha egyáltalán rám méltóztatnának nézni.

Megjegyzem, én sem tartom magam reménytelen esetnek, viszont eddig még alkalmam sem volt senkit visszautasítani, gondolom a mérhetetlen félénkségem ennek az oka.

2017. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod.

Ennek sok oka van, amit már mind leírtunk az előző hasonló kérdéseknél.

2017. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem láttam az előző kérdéseket. Tegnap regisztráltam. Nem követem aktívan az itt folyó szemecseréket.

Utolsó. Kifejted nekem dióhéjban?

2017. jan. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!