Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van ertelme elutasitas utan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme elutasitas utan tovabb probalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam. Én 18 vagyok. Már 2 éve tetszik suliban is folyton őt figyelem. Rengetegszer álmodtam már vele és számomra ő az ideális csaj. Nagyon kis visszafogott, jo kislány. Ritka eset, hogy amióta ismerem soha nem néztem meg a segget, se a melleit csak a gyönyörű arcát neki. Nemis úgy gondolok rá, hogy de lefeküdnék vele. Sőt jelen pillanatban teljesen hidegen hagy az a része. Elkezdtem beszélni vele és rengeteg olyan jelet láttam ami szinpatiára utal. Volt hogy o kezdeményezte a beszélgetést általában visszakérdez és jol eldumálgatunk. Ha élőben találkozunk mindig köszönünk és mosolyog is. Sűrűn szemeztünk és folyton nézni szokott az ablakból miután mindig összemosolygunk. Facebookon egymas osszes kepet be likeoltuk.


Elhivtam randira, de azt mondta o meg nem érzi magat késznek egy kapcsolatra. O meg kicsi ehhez. Sajnos nagyon csalodott vagyok. O az első akit elhívtam. En már lehet szerelmes is lettem. Nincs olyan óra hogy ne jusson eszembe és minden más csaj hidegen hagy megha kerek segge es nagy mellei vannak akkor is. Ha 2 évig nem ábrándultam ki nem most fogok tudni. Az viszont biztos, hogy egy jo ideig semmi más csaj nem fog kelleni.



2017. jan. 19. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el sok randira:D, Amúgy meg ha összejön egyszer úgyis megfekteted:D, de ezek szerint nem csak én látom úgy hogy a legtöbben csak a mellet és a segget nézik:D
2017. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer igen vagyis jelen allas szerint nem, de nemis elvez pioritast. Es igen legtobben azt.
2017. jan. 19. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ne add fel!

csak kéreti magát,hívd el még párszor de ne hangsúlyozd hogy "randi" akkor előbb igent mond :) sok sikert

2017. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neki csak ugy mondtam hogy " van kedved holnap talalkozno?"
2017. jan. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!