Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után csókóljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után csókóljam meg?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a lánnyal, de nem tudom, hogy mikor, és hogyan tudnám megcsókólni.



15F


2018. ápr. 7. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 héttel ezelőtt.
2018. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem gáz, hogy még nem csókolóztatok (1. válaszoló haha). Mivel feltetted ezt a kérdést, valószínűleg itt az ideje, lehetőleg ne az iskolában, szerintem az a legjobb ha elhívod valahova, pl egy parkba sétálni, vagy akármi és ha úgy alakul, és közelebb kerültök akkor nyugodtan kezdeményezz. 😏
2018. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 honapja egyutt vagytok de meg nem csokoltad meg. Elmeletileg legkesobb az otodik randin meg kell tortennie kulonben csak baratok vagytok. Es ezt nekem csajok mondtak. Meg belegondolva se hulyeseg. Kerdesedre valaszolva:

Minel hamarabb.

2018. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 8. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Első csókom,filmbeli romantikus módon történt és mai napig bennem él a pillanat. A srácnál voltunk és ablakában álltunk ,mögémállt és szinte átkarolva mutogatta a csillagokat (göncöl és társai). Ahogy mutogatott egyszercsak felémfordult arccal,de közben ugyanúgy hátulról átkarolt,csend lett,elmosolyodott és megcsókolt.

Lehet,hogy Ő előre eltervezte,de számomra nagyon romantikus volt.

2018. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!