Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Van egy srac

Nagyon nagyon nagyon jol kijovunk es nagyon nagyon jol nez ki. megvan az a kozos hang,viszont megvan benne az amit kerestem DE! O nem akar kapcsolatot! Csak baratsag extrakkalt Ezert mitcsinaltam? Ezt a fiut beraktam a friend zone-ba, hogy ne szenvedjek :D de ez a fiunak nem jo, mert hogy van eleg baratja, es hogy o is erzi hogy mennyire jol kijovunk egymassal tehat ide szex kene😂😂😂 de o is erzi hogy van koztunk valami vibracio, az a megmagyarazhatatlan vonzalom.. neki semmire nincs ideje, mert minden nap edzese van. en ezert menekulok az erzeseim elol.. ma is talizunk, megbeszeljuk a dolgokat de nem tudom mit csinaljak legszarabb helyzet mert tudom hogy o is benne lenne tobben a szexnel, csak annyira bizonygatja hogy jajjj neki nem kell kapcsolat. Es amugy nekem se, de o annyira mas. Minden este 3 orakat telefonalunk meg annyira elvagyunk.. de ha meg belemegyek nem lesz semmi belole, mert 0 az esely ra meg nem is akarok. Oke kivanom bevallom nagyon is mert kegyetlenul vonzo.. de nem akarok egy targy lenni mert o mondta hogy csak egymassal szex elvagyunk ugyanugy telefonalunk, ugyanigy elvagyunk,de en meg beleszeretnek. Es ezt felek neki bevallani mert nem erti miert nem megyek bele, nem tudok egy indokot mondani :"DDD de megsem mondhatom hogy bocsi azert mert pont az a srac vagy akit kerestem es beledszeretnek.. tehat a sztori vege most annyi, hogy tegnap mondta hogy normal esetben más lanyt mar offolt volna, de hogy velem annyira megvan a kozos hang, hogy belemegy :D en sem ertem ezt a mentalitast. Nem akarok egy targy lenni, ezert a baratsag pont jo, igy sikerulne elnyomni az erzeseket magamban, es nem is serulnek lelkileg. Tehat itt a problema az, hogy minden kombinalas nelkul, hogy o is kezd erezni valamit, ahogy hazaer egybol felhiv es vegig telefonaljuk az estet.. de akkor nem ertem mire jo ez. Azt mondta szex utan sem valtozna meg a viszonyunk, maradna minden a regi, csak osszejarunk de kozben ugyanugy jo baratsagban maradunk, csak nekem ez nem menne, es nem is akarok belemenni vele, mert szerelem lesz a vege. Mi a velemenyetek?


2018. máj. 5. 07:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Anyd a ribi:D
2018. máj. 5. 13:20
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kultúra :)


"csak nekem ez nem menne, es nem is akarok belemenni vele, mert szerelem lesz a vege."

Az a szomorú,hogy te nem azért nem mennél bele, mert 18 évesen nem arra kell törekedni, hogy barátság extrázz, meg vagy azért nem, mert helytelennek tartod, hanem azért, mert beleszeretnél (Egy ilyen emberbe..?)..

Na mindegy, az a lényeg,hogy nem adod oda a tested használatra. Mert ez kb. az lenne.


Egyébként láss már át a szitán. A srác az összes szöveget bevetette, amit szexkapcsolatra való "felbújtásnál" szoktak:

- érzelmileg közel enged magához, hogy könnyebb dolga legyen

- azt állítja,hogy más lányt elküldött volna (hát persze), hogy te ettől most elájulj

- állítja, nincs ideje párkapcsolatra,de minden másban benne lenne (megjegyzem , sok élsportoló is él párkapcsolatban, kevésnél is kevesebb szabadidővel, de megoldja, lám-lám)


"Nem akarok egy targy lenni, ezert a baratsag pont jo, igy sikerulne elnyomni az erzeseket magamban, "


1. Nem vagytok barátok. Te többet érzel, ő pedig szexlni akar. Barátságban se nem érzünk többet a másik iránt, se nem akarjuk a másikat megdugni. Azért ennyire ne légy naiv.


2.Ha te ezt a semmilyen kategóriába nem tartozó kapcsolatot tovvább is fenn akarod tartani, akkor az a rossz hírem van, hogy nem fog sikerülni az érzéseket elnyomni magadban. Az érzések ugyanott és ugyanúgy ott lesznek, csak rosszabb lesz. Ráaádásul megakadályoz abban,hogy más fiúnak esélye legyen,ha úgy alakul.


Itt az egyetlen megoldás az lesz,hogy hagyod. Megszakítod vele a kapcsolatot és elárulod neki, hogy miért. Ő bizzos tiltakozni fog, de ne engedj neki. Neked jobb lesz, mert így ennek a világon semmi értelme, ne árts magadnak. Az,hogy neki a himbilimbije meg nő nélkül marad, az kizárólag az ő baja.


Légy erős, és semmiképp ne csinálja magadból alkalmi ribit, mert ha megteszed, az leszel. Légy több ennél.

2018. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Teljesen igazad van! Nem akartam vele lefekudni, csak igy belegondoltam ebbe, de rajottem hogy nem fog mukodni, es nem akarok egy targy lenni. :) es nem is leszek
2018. máj. 5. 15:01
 24/28 anonim ***** válasza:
#23: Tiszteletre méltó a döntésed 😊
2018. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez alap. :) de koszonom azert!
2018. máj. 6. 16:10
 26/28 anonim válasza:
Hogy alakult azóta?
2018. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem tetszett neki az, hogy én nem mentem bele, szóval lelécelt 😂
2018. máj. 23. 15:15
 28/28 anonim válasza:
Lehet én vagyok a hülye,de ez egy szabad dolog. Te érzed hogy szeretnéd-e
2019. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!