Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy és mikor valljam be neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és mikor valljam be neki?

Figyelt kérdés
Egy barátommal két lány társaságában strandra!Nekem az egyik tetszik neki a másik,és úgy terveztük hogy"véletlenül" elveszítjük egymást ő is vele és én is vele...be akarom vallani neki,de nem merem,mert nem vagyok a legjobb pasi!Hogy és mikor próbáljam meg elmondani,és mit tanácsoltok?

2018. máj. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tetszel neki?
2018. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem igen,de ez nem biztos...
2018. máj. 29. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé fura megoldás.. :D És nem biztos, hogy a legjobb. Szerintem előbb puhatold ki, beszélgess vele, esetleg hívd el találkára... De ez az 'elveszítjük' egymás dolog nem a legjobb. Mi van, ha ő tényleg elhiszi, aztán nem veled fog foglalkozni. Ráadásul mennyi időd lenne, míg 'meg nem találjátok' újra egymást? 5 perc? max. Plusz, ha ez kiderül az sem feltétlen jó.


Legyél tökösebb, és hívd el egy találkára. Sokkal egyenesebb, sokkal férfiasabb, és sokkal megnyerőbb. Plusz több időd is lenne.


21/F

2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!Ez lesz a megoldás.
2018. máj. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!