Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ebben a szituban mi tevo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituban mi tevo legyek? Felek, hogy mar nem erdeklem

Figyelt kérdés
Van egy srac aki kb 1 honapja bejelolt. Regen egy suliba jartunk, de ott soha nem beszeltunk, mar leerettsegizett. 3 hete minden egyes nap beszelunk.. pentek este a haverjanal volt, addig nagyon jol tudtunk beszelni. Tegnap este bulizott, egesz nap csak par szot beszeltunk,illetve ma is. A heten elhivott magaval egy nyaraloba egy ejszakara, ahol a baratai is ott lesznek+ jovoheten lehet hogy nalunk aludna. Ezen a hetvegen mivel alig beszeltunk, olyan erzesem van mintha nem erdekelnem :( a heten találkoznánk is ha minden igaz. Kerdezzem meg tole hogy mi a baj vsgy mi tevo legyek? Par nap beszelgetes utan megbeszeltuk, hogy nyaron megismerjük egymast utana kiderul,hogy mi lesz koztunk, o sem es en sem dugopajtikent tekintek ra.
2018. jún. 10. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem... ottalvással kezditek a randizást?

Na mindegy, ettől eltekintve, a fiúknak kell a szabadság, nem beszélgethettek folyton, kell nekik a haverokkal eltöltött idő, filmnézés, vagy videójátékozás, meg ilyenek. Szóval ne ijedj meg attól, hogy nem beszéltek mindig. Ha meg megbeszéltétek, hogy nyáron megismeritek egymást, akkor úgy is lesz, és majd meglátjátok hogyan tovább

2018. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia. Te hány éves vagy?

Nem tudom, hogy személyesen mennyit találkoztatok eddig. De egy hónap ismertség alapján még nem kéne, hogy ott aludj vele meg a haverjaival.

Szerintem ne kérdezz rá nála ilyenekre, de a meghívást utasítsd vissza. Attól, hogy azt mondja, hogy nem dugópajtiként tekint rád, nem biztos hogy úgy is gondolja. 19/F

2018. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lassan nagykoru leszek, o pedig nem sokara 20. Eloszor mikor mondta ezt az otletet, mondtam neki hogy nem. Nem szeretnek ranyomulni, nem akarom elvenni a haverjaitol, hisz sztem ha valakik kapcdolatban vannak, nem kell osszenoniuk. Hozzatettem hogy nem szeretnem elijeszteni ot azzal hogy sok idot toltenek vele es azt valaszolta hogy pont ezzel az offal ijesztenem el. A haverjai egy nappal korábban mennenek le, o viszont miattam csak rgy nappal kesobb es o vinne le (erettsegim utan)
2018. jún. 10. 15:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Es nem ott alvassal kezdenenk, mert a heten talalkoznank, szombaton par haverjaval talalkozik, utana jonne at hozzank aludni,mert nem tudna hogyan hazajutni este
2018. jún. 10. 15:51
 5/7 A kérdező kommentje:
A munkahelyerol is szokott irogatni, mikor a haverjanal van jatszani akkor is. Mindig magatol beszamol arrol, hogy eppen hol van, mit csinal (pedig nem is kerdezem ot errol)
2018. jún. 10. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
dehogynem dugópajtik lennétek... egymásnálalvás úgy hogy jóformán nem is ismeretik egymást? ne legyl már ennyit naív és buta. tök egyértelmű mire megy.
2018. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem én hogy majdnem nagykorú vagy, én 20 vagyok, de akkor se kezdenék azzal egy kapcsolatot, hogy ott alszok valakinél... Főleg, ha még meg se beszéltétek, hogy mi van köztetek
2018. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!