Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek, hogy megcsókol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsókol?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hete kezdtünk el randizgatni... Mind a ketten ugyanabból az általánosból ballagtunk el, szóval már ismerjük egymást régebb óta.

Pár nam múlva újra elmegyünk sétálgatni, fagyizni, ilyesmi. Viszont úgy érzem, hogy meg fog csókolni, és azért kicsit félek, mert még sosem csókolóztam, azt sem tudom, hogyan kell...

Kérlek ne nevessetek ki, tényleg nem tudom, mit kéne csinálnom, ha esetleg megcsókolna... És igen, a mai korombeli lányok nagy része ezért kinevetne, merthogy a fél osztályom már nem is volt szűz, de aki csak ki akar röhögni, az ne írjon. Köszönöm:)



2018. júl. 31. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj velük, mindig vannak ki vételek és lesznek is meg kell jegyezni. Nyilván kórt nem írtál. Majd az élet megtanít szokták mondani, veled sem lesz másképpen. Ne izgulj ez fontos.
2018. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megcsókolni akkor hagyd és ne görcsölj rá, menni fog, ha nem akkor mondd utána röhögve hogy milyen szar volt és ő is röhögni fog. Semmi sem nagy szám ha nem fogjuk fel annak. Viszont ha nem akarod megcsókolni akkor ne engedd húzd el a fejed és mondd neki hogy semmi baj csak nem állsz még készen. Sok sikert menni fog drukkolok! :)
2018. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!