Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnommel 2honapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel 2honapja vagyunk együtt, szerintetek ez korai lenne?

Figyelt kérdés
Mielott feltenném a kérdést azt leszögeznem hogy a barátnőm 13eves,én pedig 17.Mielott megkapnam hogy az a 4ev rohadt sok,azt kell hogy mondjam hogy nem,mivel a barátnőm külsőleg se 13nak nez ki és a belső tulajdonságait/érettséget nézve is megfelel nekem teljes mértékbe.De visszatérve a kérdésre felmerült bennünk hogy jövő héten(vagy ezen) itt az ideje az ujjazasnak.Nyilvan szokta magának csinálni ezért is gondoltam hogy közös megegyezés alapján úgy érezzük hogy készen állunk rá akkor miért ne?Ti mit gondoltok erről?
2020. márc. 11. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudjátok, miért kérdezitek ha így is úgy is azt csináljátok amit elterveztetek?
2020. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Stark2000 ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt nem értem, hogy miért kell megbeszélni, vagy akármi. Nyilvánvaló, hogy kívánjátok egymást, ez a természetes. Szerintem ha valamelyikőtöknél filmeztek a szobában, vagy bánom is én mit csináltok, nyugodtan elkezdheted kicsit felfedezni a testét. Ha valamit nem akar még, úgyis szól és / vagy leállít.
2020. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.es:pont az hogy nem terveztük el csak felmerült az otlet és ezért kérdezem

2.es:csak azért mert eddig meg nem volt készen,aztán érdekel a másik ember véleménye hogy ő mit tenne a helyembe mivel neki ez lesz az első hogy nem magának csinalja aztán nyilván nem akarom elsietni mert annak nem lesz jó vége

2020. márc. 11. 12:29
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért egy 13éves sehogy nem érett még ha ugy is néz ki, hogy mondogathatod ezt magadnak ,de ha a lány apja lennék eltörném kezed lábad.
2020. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem sok a 4 év különbség, de 20 éves kor alatt igen is az már bocsánat. Tudom mert 18 voltam mikor 14 éves ex barátnőmmel össze jöttem. Igaz 15 és fél éves koráig én lent hozzá se nyúltam. Csak hogy tud, ez még korai lenne szerintem.
2020. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltétek meg akkor honnan tudod hogy benne is felmerült e?
2020. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván igazatok van,én nem is akarok vitatkozni és csak az én igazam hajtani mert akkor nem tettem volna fel a kérdést.De a barátnőm olyan hogyha valamit nem akar akkor azt kimondja és nem megy bele.Ezert is gondoltam hogyha ő úgy érzi hogy készen áll akkor talán meg lehetne próbálni mert elég érdekes lenne ha én utasítanam vissza.
2020. márc. 11. 13:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy mondta,hogy mostmár készen áll és szeretné
2020. márc. 11. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért nyilvánvaló, hogy ujjazza magát? A nők 20%-a eleve képtelen a hüvelyi orgazmusra, szóval tök feleslegesen ujjazná magát. Kis hülyék vagytok még! És a barátnőd 13 éves, akármennyi sminken ken a fejére, amitől idősebbnek néz ki. Ez is mutatja, hogy milyen kis hülye!
2020. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen az orgazmusra megyünk,csak hogy meglegyen az előjáték és megszokja hogy nem maganak csinalja.Amugy nem sminkeli magát csak alapozot használ és szempillaspiralt amit manapság a legtöbb lány/nő használ
2020. márc. 11. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!