Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnommel 2honapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel 2honapja vagyunk együtt, szerintetek ez korai lenne?

Figyelt kérdés
Mielott feltenném a kérdést azt leszögeznem hogy a barátnőm 13eves,én pedig 17.Mielott megkapnam hogy az a 4ev rohadt sok,azt kell hogy mondjam hogy nem,mivel a barátnőm külsőleg se 13nak nez ki és a belső tulajdonságait/érettséget nézve is megfelel nekem teljes mértékbe.De visszatérve a kérdésre felmerült bennünk hogy jövő héten(vagy ezen) itt az ideje az ujjazasnak.Nyilvan szokta magának csinálni ezért is gondoltam hogy közös megegyezés alapján úgy érezzük hogy készen állunk rá akkor miért ne?Ti mit gondoltok erről?
2020. márc. 11. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

És mást csináltatok már? Nyilván, gondolom csókolózni szoktatok, de ezen felül?

Mi lenne ha nem egyből ujjazással kezdenétek, hanem simogatnád, csókolgatnád a testét, mindenhol ahol jól esik neki és neked is. Először az egészbtestét ismerd meg, térképezd fel hogy hol, mi esik jól neki. Nem kell egyből ujjazni.

Ha ez megvan, utána ott lent is lehet óvatosan simogatni, puszilgatni, ilyesmi. És csak ez után jön az ujjazás. Mert ehhez is kell előjáték, az ujjad sem csusszan be csak úgy. És így a határait is lassan fel tudjátok fedezni, nem kell mindent egyszerre, lehet ezt húzni egy ideig .

És akkor utána majd érzi/érzitek hogy hogyan tovább.

2020. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11!
2020. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
A 11.esnek igaza van. Normális, hogy kívánjátok egymást, de ne siessetek már ennyire. 13 éves meg még gyerek, akármennyire is játssza a nagylányt. Egyébként ha a lány apja lennék (és normális család vagyunk), a kezed eltörném,ha megtudnám, hogy ujjazgatod. Nagyon korai még.
2020. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem is tervezünk sietni,meglesz az előjáték utánna ha úgy érzi akkor kezdek csak bele.Utalso,az apja max akkor akadhat ki ram ha a lányával erőszakoskodom,de ő is akarja szóval szerintem nem kene semmimet eltorni.Mondjuk arra hogy lefekudjunk meg nem áll készen,ezt tiszteletbe is tartom és nem is kényszerítem rá.
2020. márc. 11. 19:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér.
2020. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!