Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjam meg neki?

Figyelt kérdés
Hat az a helyzet hogy tetszik egy lány nagyon jóban vagyunk és ő is és én is adtam konkrét célzásokat a másiknak. Egyszer elkezdtünk beszélni arról hogy tetszik e a másik de akkor is csak célzást adott és én hülye persze nem mondtam el hogy tetszik na mindegy hogyan írjam meg neki? Ő nem szereti nagyon ha félre beszélek tehát legyek konkrét de nem tudom hogyan és sajna ezekre ra stresszelek

2021. dec. 30. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne írásban tedd meg ezt. Tudom, hogy sokkal nehezebb szemtől szembe, és nagyobb bátorság kell hozzá, de én a helyedben mindenképp személyesen mondanám el neki, az, hogy küldesz egy üzenetet kicsit érzéketlen szerintem. Ráadásul látni fogod a valódi reakcióját, mivel élőben kénytelen lesz azonnal reagálni. Már ő is tett utalásokat, tehát szabad utad van, arra vár, hogy végre lépj. Úgyhogy sok sikert, csak ügyesen!
2021. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hívd félre, hogy valami fontosat szeretnél mondani neki, és akkor elmondhatod, hogy már régóta vannak érzéseid iránta.
2021. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem írásban kéne. Próbálj egy hasonló helyzetet teremteni, mint amilyen akkor volt és mondd el neki.

Sok sikert!:)

2021. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem hívod el valahova? Kajálni, mozi, bármi...

Ott előbb utóbb úgyis lenne olyan alkalom.

Na meg mar az is jó dolog ha elmegy veled Valahova..

2021. dec. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem se írásban mondd el, ez komolyabb téma és élőben legalább látod a reakcióit is. Nem tudom eddig mennyi volt közöttetek,de ha úgy van ahogy írtad is,hogy ő is adott olyan jeleket,és alapból ha elmegy talizni veled akkor nincs miért aggódnod

Sok sikert<3

2021. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!