Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom már egy jó ideje nem szeret szerelemből, ami fáj nekem, szeptember elején kezdtem el észlelni, hogy már nincs felőle szerelem, se csók ölelés vagy bármi ilyesmi. Most úgy vagyunk hogy csak barátok vagyunk, de ez így nehéz nekem. Néha úgy érzem hogy ezen át léptem, de aztán meg látok egy régi közös képet, és úgy érzem össze törik a szívem, és rám jön a sírás. Aztán a szex hiányzik, de így nem akarom hogy nincs felőle szerelem, én még mindig szeretem őt, én szoktam neki puszit adni, meg ölelni, de csak ennyi. Nem tudom mi legyen tanácstalan vagyok, nehéz így lenni hogy közben osztálytársak vagyunk és nap mint nap látjuk egymást. Én vele szeretném leélni az életemet, nem tudok mást elképzelni, ő az első szerelmem. Vele 2 és fél évet voltam együtt. Szexet csak vele akarok, nem fogadnék el másik embert, mielőtt még valaki rám pályázna.

19 éves lány vagyok



2022. jan. 23. 23:51
1 2 3 4
 11/39 Adammaister ***** válasza:
29%
Én megverném a helyedben.
2022. jan. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Csak egy lánnyal volt előttem

Ő is 19 éves mint én

És mikor megismertük egymást suliba, ő mondta nekem aztán idővel hogy tetszem neki

És barátom mondta hogy szeret, és szeret velem hülyéskedni

2022. jan. 24. 07:32
 13/39 A kérdező kommentje:

#11 nem fogom megverni

Miért verjem meg?

2022. jan. 24. 07:33
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha neki is elmondod amit itt leírtál? Próbáltad már?
2022. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta nem tudja mi legyen
2022. jan. 24. 07:47
 16/39 anonim ***** válasza:
68%
Örökre? Ugyan már... :D Az adó az örök. Meg a korrupció. De nem egy első kapcsolat. Lépj túl rajta, ne függj ennyire érzelmileg egy másik embertől. Mellesleg nem bántásból, de 19 évesen lassan illene felnőni. Amit leírtál arra azt hittem egy 14-15 éves lány írja. Nem jó ez.
2022. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

16# Jól írja.Naív voltál gondoltad hogy ez olyan mint a filmekben hogy happy end es boldogan elunk mig meg nem halunk.Butus voltal nem gondoltad vegig a dolgokat es elbasztad most meg varod hogy a valaszolok 2 perc alatt megoldjak a problemaidat ugy hogy neked meg jo is legyen.

Lehet hogy te tenyleg nagyon szerelmes vagy és neked ez számít de ő nem az és erre is gondolnod kellett volna miutan mondta hogy o mar egy lannyal lefekudt.Azt mondta szeret veled hulyeskedni ez nem egyenlo az "örökre együtt leszünk"-kel.Meg tortent lefekudtetek vissza mar nem csinalhatod max meggyonod de ha tovabbra is erolteted nala ezt a dolgot akkor csak azt ered el hogy majd kesobb megcsal vagy letilt/ignoral.

2022. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Azt mondják nekem mások hogy adjak neki időd hogy megtudja hogy mit akar ő majd

Csak ez így nehéz nekem, szeretek vele én is hülyéskedni, együtt játszani

2022. jan. 24. 12:16
 19/39 anonim ***** válasza:
Én is szeretek hülyéskedni meg játszani a kutyámmal.Fölöslegesen adsz neki időt semmit nem ér ha már nem szeret.
2022. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
De szeret csak néma szerelemből
2022. jan. 24. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!