Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom már egy jó ideje nem szeret szerelemből, ami fáj nekem, szeptember elején kezdtem el észlelni, hogy már nincs felőle szerelem, se csók ölelés vagy bármi ilyesmi. Most úgy vagyunk hogy csak barátok vagyunk, de ez így nehéz nekem. Néha úgy érzem hogy ezen át léptem, de aztán meg látok egy régi közös képet, és úgy érzem össze törik a szívem, és rám jön a sírás. Aztán a szex hiányzik, de így nem akarom hogy nincs felőle szerelem, én még mindig szeretem őt, én szoktam neki puszit adni, meg ölelni, de csak ennyi. Nem tudom mi legyen tanácstalan vagyok, nehéz így lenni hogy közben osztálytársak vagyunk és nap mint nap látjuk egymást. Én vele szeretném leélni az életemet, nem tudok mást elképzelni, ő az első szerelmem. Vele 2 és fél évet voltam együtt. Szexet csak vele akarok, nem fogadnék el másik embert, mielőtt még valaki rám pályázna.

19 éves lány vagyok



2022. jan. 23. 23:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

✅ Azt ugye vágod, hogy most nagyon bele éled magad az első szerelembe..

✅ Ő már túl volt az elsőn, te jöttél másodikként, Aztán megy tovább a harmadikra.

✅ Most írtad le a változásait ! 19 éves vagy ! Vége a sulinak !

✅ És már a válást be is időzítette előre, hogy ne az utolsó időre hagyja.

✅ Szépen finoman vissza vett a kapcsolatból - és békében - szépen csendben levakar magáról..

✅ BEKÉSZÜLT az életre ! A suli végeztével új kapuk nyílnak meg.

✅ Te a sulis időkre még jó voltál.

✅ De többre nem kívánkozik (veled kapcsolatban)

2022. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

✅ 19 évesen nem akar szexelni ? Pedig eddig minden nap együtt csináltátok.

✅ És 19 évesre kiégett volna ?

✅ NEM !

✅ Csak veled nem akarja folytatni !

✅ Szerinted miért nem dugtok ? Igen azért ! Mert a kapcsolatotokat már befejezte ! Véget vetett ! The End ! Fine ! Finito !

✅ Tovább lépet !

✅ Eldobott téged ! Meg vált tőled !

2022. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Még csak 11-es vagyok, tehát még egy évig látni fogom őt

Nem minden nap szexeltünk, csak nagyon ritkán tudtuk összehozni

Nyáron nem volt, többi hónapba 2 hetente ha közbe nem jött nekem a mensi

2022. jan. 24. 21:58
 24/39 anonim ***** válasza:
Hát én besz@rok XDDD "szeret csak némaszerelemből" ennyire naív nem lehetsz egy bukorba nevelkedtél...ideje kilépni a valóvilágba
2022. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Mozgássérült létemre nem hittem volna hogy bárki belém szeretne, bárkinek tetszenék
2022. jan. 25. 12:05
 26/39 A kérdező kommentje:

Ezt is fontos nekem ő

Vele elfogadom magamat, úgy ahogy vagyok

2022. jan. 25. 13:58
 27/39 anonim ***** válasza:
Mosgássérültként hogy fekudtél le vele?
2022. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Tudok mozogni, járni is tudok csak dülöngélek

Túl sok mindent nem tudok csinálni szexben, vannak pózok amik fájnak

2022. jan. 25. 14:36
 29/39 anonim ***** válasza:
Eleg kamu kerdesnek tunik.Ezeket mar a kerdesben feltuntetted volna,es ha tenyleg ennyire vallasos vagy akkor valoszinuleg nem foglalkoztatnanak ennyire a pozok.
2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Amilyen pontokat tudok az megcsinálom

A szexben számomra már a vallás nem számít, nem éreztem egy ideje bűntudatot miatt

Csak a leges legelején volt, de miután elmondtam szüleimnek utána már nem volt

2022. jan. 25. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!