Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem en vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem en vagyok az egyetlen, akinek tini letere az idosebb pasik jonnek be???

Figyelt kérdés
16 vagyok. nem a negyvenesekre ertem ezt, hanem a huszoneves pasikra,sracokra gondolok, szerintem jobb mint a korosztalyomban levok, annyira erettek es vonzoak egyszeruen imadom!!!😻

2022. jún. 9. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy van olyan eset, amikor ez működik, de szerintem ez csak amolyan rajongás. Pont olyan, mint amikor a 16 éves fiúk ámulattal nézik Scarlett Johassont egy mozifilmben. De ez a rajongás mindig egyoldalú és csak addig működik, ameddig az is marad.

Ezek az idősebb pasik mindig elérhetetlennek tűnnek és ez az, ami érdekessé teszi őket. Ha adódna is rá lehetőség, nagyon kevesen mennének bele egy kapcsolatba velük.

2022. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz, nekem is bejönnek, ahogy kb minden 2.tinilánynak.

Az én barátom 22, szóval még a kapcsolat se lehetetlen:)

17l

2022. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem te vagy az egyetlen, ilyen idősen nekem is bejöttek a huszonévesek. Huszonév eleje.

De tényleg vicces az érettség :D 24 vagyok és vannak élethelyzetek, amikor várom, hogy majd egy felnőtt megcsinálja helyettem a dolgokat. Aztán rájövök, hogy én vagyok a felnőtt.

2022. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vicc és szánalom hogy ilyen 22 éveseket érettnek neveztek!

A kérdés alapján azt hittem 40-es igazi pasikról szól. Erre a sok hulye hogy ideirta a hasonlo f.sagat!

2022. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#17 vicces vagy😂 a kerdésben le van írva, hogy nem a 40esekre gondol, hanem 20on évesekre :D egyébként egy 22 éves pasi 40hez már valóban nem, de tinikhez képest igenis érettnek számít... szóval jaa, egyébként nekem tetszettek 40 koruli NORMÁLIS pasik is, akikkel pont ebből kifolyólag szerencsére nem lett semmi... most pedig tokeletesen el vagyok, az érett, felnőtt 22 éves barátommal, nem kell általánosítani :)
2022. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hupsz előző vagyok, félre nyomtam, #14nek szólt a válasz :D
2022. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akinek az idosebbek jonnek be, irjon ram. Szivesen ismerkedek. :) (nem, nem vagyok 35+ )
2022. júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!