Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg majdnem mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg majdnem mindenkinek összejön az első kapcsolata 16-17 évesen?

Figyelt kérdés

Akinek meg 20 felett lesz az első kapcsolata az gáz?

Engem nem tudnak megszeretni valamiért a lányok, régebben azt gondoltam hogy mindenkinek tiniként lesz az első kapcsolata de sajnos ez nem így van.

Itt mindenki azt írja hogy gáz ha valakinek 20 felett lesz először, meg tapasztalat nélkül nehéz lesz, meg sok jó élményből kimaradt.

Nyugtassatok meg hogy nem csak nekem nem lesz tiniként barátnőm:/


2022. nov. 13. 10:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Egyáltalán nem gáz ha később lesz barátnőd. Az életed így akarja/ta. Szerintem nem mindenkinek jön össze tini koromban az első szerelem, de viszont később ha rátalál szerintem tartósabb lesz. Na ezt szépen elmondtam... Na mindegy, lényeg ami lényeg, egyáltalán nem gáz:)
2022. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért lenne gáz? Én több olyan embert is ismerek a környezetemben akinek 20 év felett lett először kapcsolata.

"sok jó élményből kimaradt"

Miért gondolod azt hogy tiniként az első kapcsolat olyan szupi? Nekem 16 évesen lett először kapcsolatom és katasztrófa volt, szeretetett nem kaptam bántást viszont annál inkább.

2022. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, meg amúgy az emberek többségé szerintem az iskolán kívül kerül kapcsolatba, vagy akár komolyabb kapcsolatba. Meg az is, hogy iskolán kívül azért érettebb szinten lehet ismerkedni a másikkal mint a tinédzser kapcsolatba. Plusz a lányoknak jobban be nő a feje lágya is,(többségének szerintem így van), és nem csak a külső hanem a belső tulajdonságot is jobban szemügyre veszik. Szóval nem veszítettél semmit.
2022. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2022. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én is 19 éves vagyok, de jelenleg arra próbálok törekedni, hogy egy normális (mind anyagi, mind lelki) hátteret tudjak bíztosítani. Mert egy kicsit lassabban érek és úgy érzem hogy nem tudnék elég jó lelki támaszt nyújtani egy kapcsolatban. (Meg ezt a "20 évesen gáz szinglinek lenni" dolgot maximum a 20 body countos NPC-k mondják)
2022. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!