Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 13 éves lány és egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány és egy 14 éves fiú szerelméből lehet életre szóló kapcsolat, ha mindketten elég intelligensek hozzá?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 06:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon kicsi szerintem kb 1000 ből 1 :)
2023. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A kis esély is több mint a semmi, ha meg nem sikerül akkor még így is jó, mert szereztem tapasztalatot. Én azért megpróbálom, köszi a válaszokat!


14F

2023. máj. 19. 19:49
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Apukám főnöke és a felesége mindketten 60+ évesek, ők az oviban "szerettek bele" egymásba, és talán csak 2-3 év volt általános iskolában, amikor nem egymásnak voltak a "szerelmei". Úgyhogy szerintem lehetséges ez, igen, de nagyon sok kitartást, munkát és elköteleződést igényel, és az is simán lehet, hogy mindez nem érné meg, mert még túl fitalok ahhoz, hogy mondjuk egy rossz párválasztás mellett kitartsanak évtizedekig, csak mert szeretnék véghez vinni a "lehetetlent" és megmutatni a világnak.
2023. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az intelligenciának ehhez nem nagyon tud köze lenni. A szerelem nem értelmi dolog. Ebben a relációban az a baj, hogy ilyen korban még nagyon éretlen a személyiség, és a további fejlődés során nagyon elkanyarodhatnak egymástól.
2023. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Vannak statisztikák (mint mindig) de arra nem mindig érdemes alapozni. Nyilván így 14 évesen az ember azért nem ragad le egy partnernél. Az ember mire 18 lesz, legalább 3-4 párja is volt már, rádásul Magyarországon a házasságok 70%-a válással végződik, de ha tényleg úgy hozza az élet meg mindketten tényleg ezt szeretnétek, akkor miért ne? Ritka ugyan, de előfordulhat és fordult is már elő korábban. Nem lehet tudni biztosra, hogy mi lesz belőle, de röviden kifejezve a véleményemet: Nem lehetetlen.
2023. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!