Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretett a barátnőm egyáltalán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett a barátnőm egyáltalán?

Figyelt kérdés
Kevés közös haverunk van, nem nagy az átfedés a baráti köreink között. Rosszul lettem, nagyon, bevittek a sürgősségire, aztán három napig bent tartottak, telefon nem volt nálam, de őszintén szólva annyira mocsokul éreztem magam, hogy nem is nagyon volt erőm és kedvem írni - senkinek. Hazamentünk, megnéztem a telefonom, csomó haver keresett, még exem is rámírt, de a barátnőm, hát a barátnőm nemhogy nem keresett, de letörölte a közös képeinket. Ennyit jelentettem neki?
2023. okt. 25. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
És azt kihagytad a történetböl, hogy azért lettél rosszul meg agyonittad/drogoztad magad???
2023. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadon kívül voltál, ki tudja mit mondtál neki..
2023. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, ritka nagy moslékember lehetsz. Edzésen voltam, összeestem, elvesztettem az eszméletem.
2023. okt. 25. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez annyi akkor.

Valószínű beijedt, hogy esetleg nagy a baj, ápolni kell.

Vagy lehet ő rá is írt egy ex, amíg bent voltál.

Így sem úgy sem egyenes a csaj, hagyd a francia.

2023. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ez hihetetlen nagy csalódás. Volt jópár barátnőm, de legalább a haveromat megkérdezhette volna, hogy mégis mi van velem.
2023. okt. 25. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem.

De egy ilyennek még írni sem érdemes, még kíváncsiságból sem.

2023. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy valamit kihagytál a történetből? Eléggé ferdének érzem a sztorit, 3 nap alatt mi történhet ami miatt ott hagy a csajod és megszűntet veled minden kapcsolatot?
2023. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura. Én mondjuk arra gondolnék, hogy megijedt, de akkor se tudnám megérteni.

Mindenképp kérdezd meg, hogy ez most miért csinálta.

2023. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
91%
Mondjuk lehet, hogy nem vadidegen embereknek kéne puffogni, hanem őt megkérdezni. Tudja egyáltalán, hogy hol voltál? Vagy csak annyit érzékelt, hogy 3 napra eltűntél? Esetleg valaki mondott neki valamit, ami nem igaz, de ő elhitte? El nem tudod képzelni, mit össze tudnak hazudozni emberek. Én a helyedben azért próbálnék vele beszélni.
2023. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Lehet annyit hallott h kórházban vagy és ő is arra gondolt, mint itt az első válaszolód?

Vagy azt mondták neki.

2023. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!