Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam a barátnője,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam a barátnője, és bejön nekem. Az osztálytársam kicsit kivan ezért. A fiú nagyon gyanúsan viselkedik, mindig megkérdezi mit csinálok, múltkor nagyon bámult... Lehet hogy engem akar vagyis engem IS szeret? Vagy lehet hogy IS nélkül?....

Figyelt kérdés
Viszont azt nem akarom hogy miattam szakítsanak, és azt se hogy megcsalja az osztálytársamat VELEM... Én kivárom az én időmet. Jó, titkon szurkolok hogy mielőbb szakítsanak de azért mégse lenne jó.

2023. okt. 25. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Párja van, engedd el!
2023. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Óvoda!

Jó de legbelül mélyen tudom, hogy anno én is ilyen voltam tizenévesen. De ennek semmi jó vége nem lesz, ha szakítanak és te utána jössz össze vele akkor is haragudni fog rad az osztálytársad ebből nem jöhetsz ki jól.

2023. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak te hiszed azt, hogy veled foglalkozik. Az osztálytársaddal foglalkozik.

Amikor bámult, lehet épp az volt a téma kettejük közt, hogy miért mozdulsz rá más pasijára.

2023. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 anonim

Nem akkor bámult amikor beszélgettek, egy kóruspróbánk volt és a barátnőm mögöttem ült(akivel van a fiú) és a fiú kb 5-6 méterrel szemben és végig bámultak.... közben már betemettem az arcomat a kezemmel és kis résen néztem ki hogy ne látszódjon, de leellenőriztem hogy még mindig bámul e és bámult ... nagyon

2023. nov. 4. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd mögötted ült… a fiú szembe… és ezek után te még mindig azt hiszed, hogy téged bámult? Ne gondolj bele többet. A barátnődről van szó, milyen barát vagy ha közben a palijára hajtasz. Mégis kinek kell ilyen barát?!
2023. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nem is látszott ki mert szorosan ültünk ember... mind1
2023. nov. 4. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy ő onnan mit látott.

Meg am a barátnőd pasija. Nem teljesen mindegy, hogy egyszer hova nézett? Tiltólistán van.

2023. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy kit nézett, mert PÁRJA VAN!
2023. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyarázkodás nekem kínos 🫣Nem tudom hány éves vagy de szerintem annyi hogy az oldalt se használhatnád ennyi idősen.
2023. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Thx a válaszokat de én ezt a kérdést tegnap lerötöltem... most akkor hogyhogy megint van?
nov. 5. 08:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!