Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember leszek ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember leszek ha ezt megteszem?

Figyelt kérdés
Egy fiu regota tetszik nekem. Eleinte nem viszonozta, de mostanra mar igen. Nagyon szeretem, tenyleg, o csodalatos de vizsgara keszulok, es ugy erzem most meg nem allok keszen kapcsolatra, fiatal is vagyok, eretlen s jobb lenne befejezni ezt. Nagyon jo velem, es nem akarom osszetorni a szivet, es tudom hogy nagyon fajna ez nekem is, de azt hiszem igy helyes. Nem tudom megmagyarazni, de ezt erzem.Tehat, mint fentebb is megkerdeztem, rossz ember leszek ha most befejezem ezt vele? Azt fogja hinni, csak hitegettem? Hogy mondjam el neki mi is a helyzet?

2023. okt. 27. 12:50
 1/9 anonim válasza:
87%
Öm. Ez nem szerelem.:D szóval igen, hagyd. Akik tényleg szeretik egymást azok megoldanak mindent, hogy együtt legyenek még ha időben kevesebbet is tudnak találkozni az elfoglaltságok miatt
2023. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossznak neveznélek, inkább csak éretlen butuskának.

Bocsi, én már jócskán felnőtt vagyok. De szerinted ha valami komolyabb feladat ér, akkor menten fogom a barátnőmet, és kipenderítem, mondván: most nem fér bele? Dehogy. Legfeljebb pár napig vagy hétig kevesebb időnk lesz egymásra. De egy párkapcsolat nem csak arról szól, hogy napi 24 órát egymás nyakán kell lenni, és ha ez nem sikerül, akkor már viszlát. Vagy amikor főiskolás voltam: szerinted én mihelyett jött a vizsgaidőszak, egyből kidobtam barátnőmet? A frászfenét. :) Sőt, abban az évben teljesítettem legjobban, amikor barátnőmmel összejöttem. Egy vizsgaidőszak meg jó alkalom arra, hogy az ember megtanulja az idejét és erőforrásait beosztani. Ugyanis az sem jó ám, ha az ember túltanulja magát. A tanulás akkor a leghatékonyabb, ha közben kikapcsolódni is tud az ember.

Szóval én azt mondom, ha tényleg őt annyira szereted, mint ahogy írod, és tényleg olyan csodálatos ember, akkor fel sem szabadna merülni, hogy eldobd. Persze, lehet, hogy mégsem annyira nagy ez a szerelem, csak nem mered még magadnak sem bevallani. Ha a szerelem elmúlt, vagy soha nem is volt az igazi, akkor viszont lehet, hogy tényleg jobb befejezni.

2023. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát beijedtél mikor esély lett colna rá, hogy rendesen együtt legyetek?

Szerintem sem vagy rossz, csak iszonyat gyerek.

2023. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
Az ilyen emberek miatt van ennyi öngyilkosság az országban..
2023. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En is kiemeltem, szerintem meg fiatal vagyok egy kapcsolathoz. 2es, igen, szerintem igazad lehett
2023. okt. 27. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, csak gyorsan szólj neki, mielőtt nagyon beleélné magát.
2023. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy rossz ember csak ertelmetlen amit csinalsz.

Mar ha tenyleg szereted.

De szerintem nem szereted igazan ha ez felmerült benned.

2023. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem voltál túl fiatal, amikor belementél? Mi köze a vizsgának a párkapcsolathoz?

Vagy, amikor már házasságban élsz, akkor elválsz hétvégére, ha sok lesz a munkád?

Mint egy szappanopera..

Drámai szakításra vágysz, mint a filmekben?

Ha meg mindenen túl vagy, a nyakába ugrasz.

2023. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Gondolom, távkapcsolat lenne. Az meg nem zavar a vizsgáidban, mindegy, hogy van, vagy nincs.
2023. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!