Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik és szimpatikus, de az 1.szerelmi fiaskó nyomán minden magabiztosságom elszállt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk.9.ben már ismertem, de most nyár óta beszélgetünnk gyakrabban, hosszabban és elég nagy bizalommal beszél velem

Hasonló személyiség, mint én. Ha kell komor, de ha kell akkor bohókás. Nem szokott mosolyogni, de amikor meglát akkor mosolyogva köszön. Tanácsot kérek. 17/F



2023. okt. 28. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy az elutasítások fájnak, de sajnos ennél nagyobb elutasítások is lesznek még az életben.:/

Próbálj picit puhatolózni: egy mélyebb beszélgetés alatt kérdezd meg, hogy mit gondol rólad. Ilyen apró dolgokból leszűrhetsz infókat. Konkrétan megpróbálni szerintem akkor érdemes, ha pozitívan reagál a puhatolózásra.

2023. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy a 2 személy nem ugyanaz. Akivel most szimpatizálok egy teljesen más személy. Értitek remélem.
2023. okt. 28. 09:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már mó! Amúgy már nem aktuális, de köszi.
nov. 5. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!