Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy "right...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "right person, wrong time"?

Figyelt kérdés

Magyarul a megfelelő embert találod meg, rossz időben, szóval nem lehettek együtt.

Valakik szerint viszont ha az illető lett volna a megfelelő személy, akkor nincs rossz időzítés, mert akkor megoldanátok valahogy.

Általában olyasmik lehetnek az akadályok, mint a távolság, érzelmi elérhetetlenség, kapcsolati szituáció vagy korkülönbség, de mondjuk lehet nehezebbekre is gondolni, hogy származásotok, vallásotok, szexualitásotok miatt nem fogadnak el titeket, vagy menekülés, költözés miatt kell szétválnotok.

De szerintem szimplán lehet olyan is, hogy már mindketten meg vagytok állapodva és szeretitek is a párotok, de bennetek motoszkál, hogy akár lehetnék most vele is. (én valami ilyesmiben vagyok, és nem tudom, hogy vajon MI LETT VOLNA HA ... -de próbálok errol lemondani, de legbelül valami azt súgja, hogy még összefújhat minket a szél, ezért vagyok kíváncsi, mások mit gondolnak errol, milyen tapasztalatok vannak.)

Ha valaki esetleg nem csak úgy általánosságban akar errol beszélni, hanem konkrét szituációról részletesen és bizalmasan, nyugodtan küldjön privát üzenetet!



2023. nov. 15. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Létezik, és ez talán a lehető legrosszabb verzió. (a hozzád illő pár, de rossz helyen, mert mondjuk 300 km re lakik tőled, csak egy példa)


Ennél még a "rossz ember, jó helyen" verzió is jobb. (a bűnöző a dutyiba, ez is csak példa)

2023. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Velem ilyesmi volt. Meg altalanosban volt egy srac, aki akkor a legjobb baratom volt és sokan hittek azt, hogy egyutt vagyunk. Aztan gimiben elkerultunk egymastol, mert en egy masik varosba koltoztem es a kommunikacio is megszakadt. Ekkor jottem ra, hogy amugy en szerelmes voltam a sracba. Ezutan elvegeztem az egyetemet, majd kijottem ide Angliaba. Dolgoztam egy helyen, es egy fel evvel a felvetelem utan kesobb mondta az egyik kollegam, aki masik reszlegen dolgozott, hogy jott egy magyar srac, aki egy kicsit elveszettnek erzi magat es megkert, hogy egyszer menjek oda hozza bemutatkozni, etc. Semmi kedvem nem volt, mert nem akartam jopofizni, meg akkoriban volt egy parom, ezert nem lett volna idom se baratkozni a meglevo barataimon kivul. Eltelt 2-3 honap, szakitottam a parommal, igy lett egy kis idom meg maganyos is voltam, ezert ugy dontottem, hogy felkeresem a sracot. Es mikor meglattam akkor tudtam, hogy ki o, mint kiderult o is emlekezett ram. Beszelgettunk, elmentunk randizgatni es 4 honap utan megkerte a kezemet.

4 eve elunk boldog hazassagban.


Szoval szerintem letezik olyan, hogy 'right person, wrong time'.

2023. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1es válaszolónak, én megtaláltam a legtökéletesebb embert több ezer km-re tőlem, nagyon akartuk, hogy működjön, és sikerült, működik.
2023. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is létezik jó ember,de rossz időben.Lehet ez akár a távolság miatt vagy párkapcsolat miatt.
2023. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. ez amúgy filme illo, sok boldogságot :333

Velem az volt, hogy nem akartam elrontani a barátságot és csak utólag jöttem rá, hogy bejött vagy valami, aztán szerelmet vallott nekem, de akkor nem mentem bele, és most viszont mindig rajta agyalok, bízom benne, hogy újra közelebb kerülünk majd kesobb de azóta már mindketten mással vagyunk, szóval nem is kéne ezen agyalnom és ez az, ami zavar... Próbálok örülni az o boldogságának de közben úgy sajnálom, hogy nem is tudom, milyen lett volna vele

2023. nov. 15. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van ilyen, sajnos.
2023. nov. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Az exemmel két év korkülönbség volt köztünk, én végzős ő 10-es. Ha mondjuk 5 évvel később találkozunk, ez örökké tartott volna.

De a családja nagyon ellenezte a kapcsolatunkat, és az ismerőseim közt. Igazából ez szakított szét minket.

2023. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es ezt igazán sajnálom:((

Azért köszi a válaszokat, ezek szerint lehet, hogy tényleg van olyan, hogy rossz az időzítés:/

2023. nov. 16. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!