Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet még ebből valami vagy ez már nagyon frienzone?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nyár eleje tetszik nyáron volt is köztünk valami, de aztán összejött egy ismerősünkel, de most szakítani fognak, tökre jóban vagyunk, csak én ennél többet akarok, tegnap burkoltan szerelmet vallottam neki de nem igazán reagált semmit.

valószínüleg ma ki fog offolni, mivel nyilván nem véletlenül szakít a barátnőjével. Lehet még ebből valami vagy ez már nagyon frienzone?



nov. 24. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy az nagyon frienzone e ha elmondta hogy szakitani fognak?

16L

nov. 24. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez megint egy olyan kérdés a sok ehhez hasonló közül amiből semmi nem derül ki és az ember csak annyit tud hozzátenni, hogy talán.
nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

* friendzone


És engedd el. Ha barátnője van, egyáltalán miért mentél rá? Tök mindegy, hogy most szakítanak, lehet máskor újra összejönnek. Másrészről, ha szerelmet vallottál, és nem reagál semmit, az nem jó jel.

nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem reagált a burkolt üzenetedre, ezért valószínűsítem, hogy ő nem akarja ezt viszonozni.
nov. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!