Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv van olyan hogy 30 valamenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltikuczu kérdése:

Üdv van olyan hogy 30 valamennyi éves pasi és 15 éves lány párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Üdv létezik olyan kapcsolat hogy 15 éves lány 30 valamennyi éves pasival jön össze? Ha pl ki tudódik a dolog köztük és többet nem engedik egymás közelében engedni őket és ha csak csók volt és ilyen szerelmi vonzalom a lány eltudja felejteni a pasit vagy nem?
nov. 28. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hogy létezik-e, de az biztos, hogy illegális, és a lány szülei helyében, amint megtudnám, eltiltanám a középkorú perverztől a lányomat, és feljelenteném az illetőt.
nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Én ismertem ilyet, a vén fasz meghülyítette a tinilányt aztán pár hónap után szét is mentek.

Amúgy nem illegális, 14 felett már nem számít de ha az én lányom lenne ilyen helyzetben úgy megverném a faszit hogy többet eszébe nem jutna kislányok közelébe menni.

nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

37 éves koromban volt 15 éves barátnőm. 2 évig tartott, a szülei is tudták.

Sajnos külföldre költöztek. Nincs ezzel baj, ha érett agyilag a lány és a szülők sem sudribunkók, mint itt a 2.


1. Nem törvénytelen 14.-től!

nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
23%

Azt tisztázni kéne, mit értesz párkapcsolat alatt.

Mert a szexkapcsolat az nem párkapcsolat, az fajtalan bűn egy 15 évessel. De idősebbel is ronda dolog.

Ha tiszta udvarlás, amiben kitartanak mire a lány 18 lesz és házasságra kerül sor, akkor lehet.

nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
bezzeg ha az apa megtudja hogy a 16 éves fia 30-as nőt dugogat azzal nincs semmi baj, még gratulál neki
nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

5. Az más!


Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!


És nem lesz terhes a fiam.

nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%
14tol lehet minden, nem 18tol.....
nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem illegális, de azért elég ritka dolog. Az meg még ritkább hogy működjön is... persze ellenpélda mindenre van, még erre is. Én gimiből ismertem egy 15 évest lányt akinek akkor 30 éves barátja volt :D Sőt úgy tudom a szülei támogatták is a dolgot. Azóta nem tudom mi van vele, de emlékszem 1-2 év után még együtt voltak.
nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Hogy tud egy felnőtt férfi nőként nézni egy szinte gyerekre?!
nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
nem kell nőként nézni ahhoz, hogy használja a nuniját 🤣 elég egy tárgynak nézni
nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!