Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv van olyan hogy 30 valamenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltikuczu kérdése:

Üdv van olyan hogy 30 valamennyi éves pasi és 15 éves lány párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Üdv létezik olyan kapcsolat hogy 15 éves lány 30 valamennyi éves pasival jön össze? Ha pl ki tudódik a dolog köztük és többet nem engedik egymás közelében engedni őket és ha csak csók volt és ilyen szerelmi vonzalom a lány eltudja felejteni a pasit vagy nem?
nov. 28. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Nézze tárgynak a korosztályát. Az már el tudja dönteni, jó e így neki.
nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát igazából mindegy, amelyik lány belemegy ebbe az egy ribi. szajha.

a lány szülei pedig ugysem engednék ezt a kapcsolatot. még talán fel is jelentenék.

nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mitől szajha? Inkább naiv. Elhiszi, amit egy 35éves ígér.
nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor a feleségemmel összejöttünk, ő 18 volt, én meg 40. Tìz éve együtt vagyunk...
nov. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem feltétlen nézi "nőnek", hanem inkább csajnak úgymond. Ha visszagondolok, a húszas éveim elején én is jártam 1-2 tini lánnyal és nyílván nem az volt a rövidtávú tervem hogy összeköltözés, gyerekek stb :D ettől független komolyan gondoltam minden kapcsolatomat, ne értsd félre, csak egyszerűen nem arra vágytam mint általában a felnőttek egy kapcsolatban. Szóval ha ebből indulunk ki, elképzelhető hogy valaki 30 évesen is így van vele, vagy azután is.
nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!